20 Aralık 2016 Bim Aktüel Kataloğu

20 aralık 2016 bim aktüel kataloğu indirim kuruyemiş nutella

20 aralık 2016 bim aktüel kataloğu

Kalitesi ve fiyatları ile en çok tercih edilen marketlerin başında gelen BİM haftalık olarak aktüel katalog çıkartmakta. Şimdi 20 aralık Bim aktüel kataloğu fiyat incelemesinde bulunacağız. Önceli kataloglarda olduğu gibi kalitesiz ve bilinmeyen markalar yer almazken çok güzel ürünler çok iyi fiyatlara sunulmakta. Birçok üründe indirim var ve hepsi kaliteli bilindik markalar. 1 kiloluk nutella ve Heinz marka soslar gibi bir çok ünlü dünya markasının ürünlerinde kampanya var. Mağazalardaki stoklarla sınırlı olan bu ürünleri kampanyalı fiyatlarından almak için acele etmeniz lazım. Bilindiği üzere aktüel katalog ürünlleri satışa çıktıktan kısa bir süre sonra tükenmekte.

20 Aralık 2016 Bim Aktüel İncelemesi

\r\nFırsat ürünlerinden bazıları aşağıdakilerdir. Fazla söze gerek yok aslında hepsini zaten biliyorsunuzdur. Fiyatları ile birlikte sizlere sunuyoruz.

 

  • Yarın kiloluk kavrulmuş fıstık 22,50 TL

 

  • Yarım kilo antep fıstığı 17,95 TL

 

  • 300 gram özel karışım 9,95 TL

 

  • 400 gram tuzlu fıstık 5,45 TL

 

  • 350 gram kabak çekirdeği 5,75 TL

 

  • 400 gram siyah çekirdek 3,75 TL

 

  • 1 KG Nutella 16,95 TL

 

  • 4 lü Heinz seti 17,95 TL

 

  • Doritos cipsler 3,75 TL (büyük boy)

 

\r\nDaha bir çok üründe indirim var fakat şimdilik sadece bunlardan bahsedeceğim zaten katalogdan da tamamına bakabilirsiniz. Muhtemelen mağazaya özel indirimler de vardır. Bim bunu çok yapıyor stok eritemediği mağazalarda mağazaya özel indirim yaparak çok ucuza bir şeyler almanıza imkan tanıyabiliyor. Gittiğiniz mağazanın indirim sepetine mutlaka bakmayı unutmayın.

Updated: 3 Ocak 2017 — 16:04

3 Comments

Add a Comment
 1. Harika ürünleri çok ucuza alabiliyoruz ailece bim alışverişine her hafta mutlaka toplu planlı programlı gidiyoruz ve indirim oranları çok işimize yarayacak ona göre alışverişimizi yapıyoruz çünkü. Teşekkürler bilgilendirme için

 2. Çok güzel ürünler işimize yaradı teşekkürler

 3. kaliteli ürünleri ucuza alabildğimiz bir market ürün bildirimlerindeki hassasiyet için tşk ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status