22 Aralık 2016 A101 Aktüel Katalog Ürünleri

22 Aralık 2016 A101 market Aktüel kalaloğu

22 Aralık 2016 A101 Aktüel

\r\n\r\nA101 market indirimleri bu haftada oldukça güzel. Yeni yıla girmemize az kaldığı şu zamanlarda a101 aktüel katalog ürünlerini inceledik. 22 aralık günü yine a101 markette birçok indirim var. Yeni hafta kampanyalarını gelin beraber inceleyelim.\r\n\r\n22 aralık 2016 a101 aktüel katalog da birbirinden farklı pek çok üründe indirim mevcut. Hatta bazı ürünlerin ne işi var burada diyeceğinizi tahmin ediyorum. Örneğin a101de orjinal lisanslı Fenerbahçe forması görmek beni çok şaşırttı. Sizler için bu hafta a101 de ki fırsat ürünlerini teker teker inceleyeceğiz. Yepyeni ürünlerle ve uygun fiyatları ile alınması gereken ürünlerin bir listesini yapacak ve sizlere alışverişlerinizde rehber olmaya çalışacağız.\r\n

A101 22 Aralık 2016 Aktüel Ürünleri

\r\nDaha öncelerde a101 aktüelde yer alan ve yok satan ürünler yine satışa sunulmuş. Bunları kaçırmadan almak için 22 aralık sabahı a101 kapısında yatanlar olacaktır. Siz de erken bir saatte gidebilir ve ya işlek olmayan mağazalara uğrayarak almak istediklerinizi alabilirsiniz. Biz sizler için almaya değecek olan ürünleri inceledik.\r\n

  \r\n

 • Matkap seti: Güzel kullanışlı bir ürüne benziyor 3’lü set halinde ve akülü.
 • \r\n

 • Tornavida seti: Şarjlı tornavida ve çantalı yine alınabilecek bir ürün.
 • \r\n

 • Canon yazıcı: Bu yazıcıyı özellikle çok beğendiğimi belirtmek istiyorum. Çok işlevsel sağlam bir yazıcı eğer ihtiyacınız varsa kaçırmayın derim.
 • \r\n

 • Mini uydu alıcısı: Yine işe yarar bir ürün ama artık çoğu televizyon dahili alıcısı ile gelmekte.
 • \r\n

 • 10400 Mah powerbank: Evet bunu bende almayı düşünüyorum fiyatı ile gerçekten cezbediyor. Bir xiaomi kadar performans beklemiyorum ama elimin altında yedek olarak durması iyi olur. Şarjsız kalmaktansa zor zamanımda telefonumu bir kere bile şarj etse yeterli benim için. 10400 mah ile en az 3 kere şarj edeceğini bekliyorum aslında.
 • \r\n

 • Orjinal 3 büyüklerin lisanslı ürünleri: nevresim, kırlent ve battaniye
 • \r\n

 • Lisanslı Fenerbahçe Forması: Bunu görünce çok şaşırmıştım fakat 50 lira bir fiyatı olduğunu görünce neden alınmasın ki dedim. Fiyatını görmeden öne ne işi var a101 de kim alır ki a101 den Fenerbahçe forması diyordum.
 • \r\n

\r\nBenim indirimler arasında gözüme çarpan bunlar. 30 lira gibi bir ücreti olan powerbank’i almanızı öneririm. Dediğim gibi bir xiaomi performansı beklemeyin ama idare edeceğini düşünüyorum. İyi alışverişler dilerim.

Updated: 21 Aralık 2016 — 16:25

9 Comments

Add a Comment
 1. kıyıdan çupra avı nasıl yapılır

  A101 iyiki acildi, gercekten bircok yerden daha ucuza birsürü firsati yakalamak mümkün. Evimde bircok ürünü buradan aldim.

 2. Merhaba bu tarz sitelere bakıp öyle çıkıyorum alışverişe kardeşim ellerinize sağlık yani ne güzel bir hizmet market kampanyalarını gününden önce öğrenmek bu arada merak ediyorum bu perşembe a101 kampanyasını çarşamba yayımlarmısınız ?

 3. Ne söylesem az olurçok ama cok güzel bir site olmuş.Ellernize sağlık.

 4. Merhaba, çok güzel yazı olmuş. Sayenizde son kalmış ürünü yakaladım. A101 katalogu paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

 5. Teşekkür ederim sayenizde fırsat ürünlerini görmüş olduk:)

 6. Web Tasarım Ankara

  Canon yazıcıyı yine kaçırdımm

 7. Seo Hizmeti Ankara

  Teşekkürler

 8. Sosyal Medya Ankara

  Teşekkürler 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status