27 Aralık 2016 Bim Aktüel Kataloğu Parfüm İndirimi

27 Aralık 2016 Bim Aktüel Kataloğu parfüm indirimleri

27 Aralık 2016 Bim Aktüel

27 aralık 2016 salı günü Bim marketlerinde satışa sunulacak ürünlerin fiyatlarının bulunduğu Bim aktüel kataloğu çıktı. Yeni yıla girmeden önceki son tanıtım kataloğu sanırım bu ve oldukça da iyi indirimler var. Son zamanlarda güzel ve kaliteli ürünler getirerek ürün portföyünü bir hayli geliştiren Bim bu seferde bizi şaşırtıyor. Genelde moda ve kozmetik üzerine olmuş olan bu indirim günlerindeki ürünleri sizler için inceledik.\r\n\r\nBu katalogda bir çok büyük markanın ürünleri bulunmakta. Neredeyse bir duty free mağaza gibi parfüm satışı yapan bim dünyaca ünlü markaların parfümlerini satarak dikkatimizi çekti gerçekten. Dışarıda başka mağazalardan yüzlerce liraya alabileceğimiz markaların uygun fiyatlı ürünlerini daha da uygun bir fiyata bizlere sunuyorlar. Şimdi ürünleri inceleyelim.

27 Aralık Bim Aktüel Parfüm Satışı

Bim mağazaları bu hafta neredeyse bütün kataloğu parfüm satışı üzerine kurmuş. Bir çok indirimi söz konusu ve bu ürünleri sizler için inceledik ufak ufak tanıtımlarını yaptık. Davidoff ve Calvin Klein gibi ünlü markaların parfümlerini bizlere 100 lira altı gibi uygun bir fiyata sunuyorlar. Tavsiyem eğer ihtiyacınız varsa bu ürünleri almanız ve ya izin veriliyorsa tester ürünleri varsa deneyerek almanız yönünde.

Haftanın Önerileri

Haftanın önerilerinde bizlere sunulan parfümler davidoff’un ürünleri bay ve bayan olmak üzere iki tane kaliteli parfüm ortalama sayılabilecek bir fiyattan sunuluyor. Davidoff Cool Water – Bayan – Edt 100 ML : 95 TL Davidoff Cool Water – Bay – Edt 125 ML : 95 TL\r\n

Orjinal İthal Parfümler

Calvin Klein One – Unisex – Edt 100 ML : 84,95 TL Chopard Wish – Bayan – Edt 100 ML : 84,95 TL Brut Original – Bay – Edt 100 ML : 39,90 TL Katalog parfümleri bunlar ve hepsi de bilindik dünya markaları. Tester olacağını sanmıyorum fakat ihtiyacınız varsa kaçırmamanızı öneririm.

Updated: 3 Ocak 2017 — 15:58

5 Comments

Add a Comment
  1. Bim indirimleri gerçekten ilgi çekici ve cazip fiyatlar içeriyor fırsatları değerlendirmek için takip edilmesi gereken bir insört

  2. Bim aktüel katalogu gene çok renkli ve çok güzel ürünler gelmiş. Teşekkürler her hafta düzenli takip ediyorum.

  3. Hayatımız bim oldu:D indirimleri takip ediyoruz

  4. çok güzel süper yazılar devamlı takipteyim sizi teşekkürler

  5. Bu parfümü kaçırmam kötü oldu ://

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status