29 Aralık 2016 Perşembe A101 Aktüel Ürünler

29 Aralık A101 Aktüel katalog indirimleri

29 Aralık A101 Aktüel

Yeni yılın yaklaşması ile birlikte indirim haberleri ardı ardına gelmeye devam ediyor. Son zamanlarda a101 aktüel haberleri vermeye başladık ve bunu devam ettireceğiz. Büyük marketlerin yapmış oldukları indirim haberlerini günlük ve haftalık olarak sitemizde bulabilirsiniz. 2016 yılının son aktüellerinden birisi sizlere sunacağız bugün. Sadece bir sayfasını aldım görsel olarak fakat diğer sayfaları da fena değil aslında. Tatlı şeyler üzerine indirimler var. Genel olarak tatmin etmeyen bir indirim listesi olmuş diye düşünüyorum. İçerisinde bir çok ürün olmasına rağmen 29 aralık a101 aktüel katalogdaki pek çok indirim başlığı altında satılan ürünleri başka marketlerden de bu paralara almak mümkün. Önceden bahsettiğimiz samsung a5 cep telefonu gibi bir indirim var yine. Bu seferkinde ise Vestel Venus V3 5040 cep telefonu var. Özelliklerini incelediğimiz de 449 liralık bir telefona göre gayet makul özellikleri var alınabilir.

Vestek Venüs V3 Cep Telefonu İncelemesi

Madem bu telefon bu kadar gözümüze çarptı bu katalogda sadece bu telefonu inceleyelim dedik. İlk başta şundan bahsetmek istiyorum, vestel bildiğimiz gibi yerli bir firma ve yerli bir telefonun bu kadar uyguna satılması kullanımı için çok iyi. İhtiyacınız varsa alın hem bir katkımız olmuş olur.Telefonumuzun fiyatı 500 lira ve çok ucuz gerçekten bu özelliklere göre. İlk başta telefonumuz 4.5G destekliyor. Şu an hali hazırda bu telefonun 3-4 katı fiyattaki telefonlarda bile bazen olmayan bir özellik. Bunun yanı sıra telefonumuzda 4 çekirdekli bir işlemci var ve hayli performanslı bir telefon yani. Ekranından bahsetmek gerekirse 5″ IPS Hd bir ekranı var. 8 MP arka kamerası ve 5 MP ön kameraya sahip. 16 GB dahili hafızası var. Telefonun kötü diyebileceğim bir özelliği ise 1 GB rami olması. Bu fiyata tamam belki daha fazla olamazdı ama 1 GB ramin yeterli olacağını sanmıyorum. Performans düşüklükleri olacaktır. Bunun için telefona çok yükleme ve uygulama indirmeyenler için ideal olabilir diye düşünmekteyim. Tasarımından bahsedecek olursak metal şık bir tasarımı var fakat ben her zaman metal tasarımlardan uzak durma taraftarıyım. Hem ısınma soğuma açısından hem de eğilme bükülme ve ağırlık olarak ben metal tasarım kullanmıyorum. Fakat telefonun tasarımı fena değil. Ayrıca 2 yıl vestel garantisi ile gelmekte.

A101 31 Aralık Cumartesi Aktüel Katalog Ürünleri

 

A101 31 Aralık Aktüel katalog indirimleri

A101 31 Aralık Aktüel

2016 yılının son günü indirimini de buradan duyuralım dedik. Aslında bu aktüel katalog çerez kataloğu olmuş denilebilir. A101 31 aralık aktüel katalog ürünleri olarak içecek ve çerezler var. Güzel ürünler var aslında mega boy cipsler ve ice tealer alınıp yıl başında güzel vakit geçirmeniz için kullanabilirsiniz. Ek olarak meyve suları da gayet uygun duruyor. Son olarak bebek şeklindeki hayat sular çok güzel gözüküyor ve çocukları daha çok su içmeye teşvik etmek için kullanılabilir.

Updated: 3 Ocak 2017 — 15:51

5 Comments

Add a Comment
  1. Son kampanyaları harika yapmışsınız. Değerlendrilecek bir site olmuş. Emeğinize sağlık.

  2. Assassin’s Creed İzle

    A101 Den 2 adet televizyon aldım gerçekten kaliteli . Fırsatları burdan paylaştığınız için sizede çok teşekkürler .

  3. A-101 diğer marketlere göre oldukça uygun fiyata hizmet vermektedir. Kimi zaman teknolojik ürünlerinde sorun yaşasak da maalesef A101’dan vazgeçemiyoruz.

  4. local handyman london

    Nice mutlu yıllara çok güzel bir site kurmuşsunuz.

  5. başarılı bir site olmuş allah utandırmasın başarılarınızın devamını dilerim saygılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status