Axess’ten Kırtasiye Ve Kitapevi İçin Kampanya

 

Axess’ten Kırtasiye Ve Kitapevi İçin Kampanya

 

Akbank, Axess kredi kartı sahibi olan tüm müşterilerine kırtasiye ve kitapevi sektöründe faaliyet gösteren Kampanya Nezih, NT Kitapevleri, Office Superstore, İnkılâp Kitapevi, Gökkuşağı Kırtasiye ve Kitapevlerinde geçerli olan bu üye işyerlerinde 1 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında +4 taksit fırsatı ile imkân sunulmaktadır. Bu sayede Axess, Wings, Free, Bank’O Card Axess (Odea Bank) ve ticari kart sahibi kimseler, kırtasiye ve kitapevi harcamaları için sunulan bu imkândan bu tarihler arasında faydalanabilmektedirler.

 

Kampanya ile İlgili Detaylar

 

Kırtasiye ve Kitapevi sektöründe Kampanya Nezih, NT Kitapevleri, Office Superstore, İnkılâp Kitapevi, Gökkuşağı Kırtasiye ve Kitapevleri şeklinde kampanyaya dâhil olan üye işyerlerinde yapılan 50 TL ve üzeri alışverişlere +4 taksit imkânı sunulmaktadır. Kampanya, 50 TL ve üzeri vade fark olmayan taksitli alışverişlerde geçerli olmaktadır. Artı taksit ilavesi ile taksit sayısı toplamda 12 taksit ile sınırlı olmaktadır. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Bank’O Card Axess (Odea Bank) ve ticari kart sahibi kimseler faydalanabilmektedir. Free kart sahibi kimseler için artı taksit kampanyasına katılım ücreti, işlem başına 2,9 TL olmakta ve bu işlem ilk ekstreye yansıtılmaktadır.

 

Kampanya ile İlgili Diğer Ayrıntılar

 

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerde taksitlendirme süresi 12 ayı geçememektedir. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda 4 ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında 6 ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde 9 ay olarak uygulanmaktadır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit işlemi uygulanmamaktadır.

 

Bu kampanya dâhilinde Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status