Bedava Advanced SystemCare 10 Pro

IObit Advanced SystemCare 10 Pro

Advanced SystemCare 10 Pro

Bilindiği üzere bilgisayarımız zamanla kullanımdan kaynaklı olarak yavaşlamaktadır. Yüklediğimiz oyunlar ve ya programlar olsun, sildiğimiz dosyalar olsun bilgisayar sistemimizi zamanla yavaşlatırlar. IObit Advanced SystemCare 10 Pro bunun gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Windows ‘u optimize ediyor ve temizliyor. Aynı zamanda sisteminizi hızlandırırken koruyorda. Online gizliliğiniz için internette gezinirken size yardımcı oluyor. Bu sitede bir kampanya yapmış ve 24 saat boyunca normalde 19.99 Dolar olan bu programı bedava alabiliyorsun hemde orjinal lisanslı olarak. Aşağıdaki siteyi açtıktan sonra “GET IT NOW” butonuna tıklayın. Daha sonraki pencerede e-mail adresinizi yazın ve onay için alttaki kutuya bir daha email adresinizi yazın. Daha sonra “Place Order” yazan yere tıklayın. Karşınıza açılan sayfada ise Download yazan yerden programı indirebilirsiniz. Ekranın orta kısmında ise programa girmeniz gereken lisans anahtarınız bulunmakta. İndirme linki: https://goo.gl/

Advanced SystemCare 10 Pro Özellikleri

Program çok kullanışlı içerisinde bir sürü ekstra özellik bulunduruyor. Öncelikle programın Türkçe dil seçeneği bulunmakta. Bu Türk kullanıcılar için bir artı demek tabi ki. Program bilgisayarınızı hızlandırmak için çok işlevsel, ayrıca kayıt defterlerini temizleme gibi özellikleri de var bu sayede bilgisayarınızda yer de açabiliyorsunuz.

iobit-advanced-systemcare-10-pro-bedava

iobit-advanced-systemcare-10-pro-ekran görüntüsü

Tek bir tuşla bir çok işlemi aynı anda yaptırabiliyorsunuz. Benim en sevdiğim özelliği ise programın zaman ayarının olması. Çoğu zaman bu işlemler uzun sürebiliyor bu gibi durumlarda yatmadan önce programı çalıştırıp işlem bittiğinde de bilgisayarımı kapat komutu verebiliyorsunuz. Bu sayede siz uyurken bilgisayarınız kendini onarmış ve kapatmış oluyor.\r\n\r\nProgram sistem dosyalarının onarılması ve sistem optimizasyonu açısından çok güçlü hatta en iyi program denilebilir. Arayüzü çok şık ve sade, bu sayede çok kullanışlı. Hiçbir şeyi karıştırmadan yapabilirsiniz.

Program tek tıkla neler yapıyor?

Zararlı böcek denilen virüs benzeri dosyaları kaldırıyor. Eğer güvenlik açığınız varsa onlara önlem alıyor. Online gizliliğinizi koruyor. Kayıt defterlerini temizliyor varsa hataları düzeltiyor. Geçici olarak alınmış dosyaları siliyor. Başlangıç temizleyicisi mevcut. Windows’u optimize ediyor onarıyor. Sabit disk birleştirici mevcut. Sisteminizi hızlandırıyor ve optimize ederek en iyi hale getiriyor.

advanced systemcare 10 etkinleştirme nasil yapilir

Bir çok geri dönüş aldım bu konu da, herkes keyi aldım fakat nasıl etkinleştireceğimi bulamadım gibi mesajlar attı. Şimdi size o işlem hakkında bilgi vereceğim. Aslında çok basit bir işlem kodu aldıktan sonra, programı yüklüyorsunuz yükledikten sonra sağ alt tarafta turuncu bir şekilde “şimdi etkinleştir” yazıyor. Genelde herkes aynı hatayı yapıp buraya tıklamış fakat bu butonun hemen altında ufak bir şekilde “lisans kodu gir” yazıyor. Oraya tıklayıp lisans kodunuzu girerek aktifleştirebilirsiniz. 405 günlük lisans veriyor. Lisans kodunu alamayan için Advanced SystemCare 10 Pro Key için bunu deneyebilirsiniz 5F90C-4A11F-1BD01-DAC74 lisans kodu ve ya serial diye de aratabilirsiniz.

Updated: 3 Ocak 2017 — 16:33

5 Comments

Add a Comment
  1. Ödüllü bir uygulamaydı yanlış hatırlamıyorsam, işe yarar gibi duruyor.

  2. ben kullanıyorum başarılı bir program özellikle güvenlik açısından kullanılmalı…

  3. Antalya İzolasyon

    Çok güzel bir program tavsiye ederim.

  4. saolsın hocam , sayende bir fırsatı yakaldım 🙂

    1. Rica ederim güle güle kullanmanız dileğiyle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status