Bedava Office 365 Üniversitelilere

Bedava Office 365 Üniversitelilere ücretsiz indir

Office 365

Microsoft Bedava Office 365 üniversite öğrencilerine ve akademisyenlere ücretsiz olarak kullanım hakkı sağlıyor. Tüm platformlarda kullanmanız için ücretsiz office 365 veriyor ve bunun yanında depolama yapabilmeniz için 1 TB onedrive da hediye ediyor. Yalnız öğrencilik hayatınız bitince onedrive hesabınız ne olur bilemiyorum. Böyle bir risk alınır mı alınmaz mı siz karar verin kısa süreli depolama olarak kullanabilirsiniz ama öğrencilik bitince hesabı kapatacaklara önemli dosyaları yüklememek lazım.Office uygulaması olarak içerisinde bütün uygulamalar dahil. Word, powerpoint vs. hepsi dahil bunun içerisine ve 5 bilgisayara kadar kullanım imkanı veriyor. Bu kampanyadan yararlanmak için anlaşmalı olunan okullardan birisinde olmanız yeterli. Anlaşmalı okulları sitesine giriş yaptığınızda çıkan sorgu ekranından üniversitenizi aratarak öğrenebilirsiniz. Siteden kayıt olduktan sonra Bedava office 365 indir ve bunun için sadece edu uzantılı bir mail adresiniz olması yeterli. [button-red url=”https://goo.gl/i5GIWL”  position=”left”]Ücretsiz Office 365 İndir[/button-red]

Bedava Office 365 Nasıl Alınır?

Yukarıdaki linke tıklayın ve mail adresinizi girerek kayıt olun. Daha sonrasında programı indirim ve mail adresinizle oturum açın. Eğer program ile mail adresinizi sekronize ederseniz onedireve hesabınıza otomatik olarak yaptığınız çalışmalar kayıt edilir. Bu sayede başka yerlerde olsanız dahi kolaylıkla projelerinize ulaşabilirsiniz. Öğrenciler için bu çok iyi bir uygulama. Evinizde çalışma yaptığınız zaman onu depolayacak bir flash disk ihtiyacı oluyor. Bu sayede direk olarak mail adresimizi okulda açtığımız zaman dosyamız orada hazır olacak. Eğer anlaşmalı okullar listesinde varsanız ve buna rağmen sistem kayıt olamazsınız diyorsa microsoftun teknik ekibiyle bağlantıya geçebilirsiniz. Bu sayede kısa bir sürede hatayı giderip kayıt olmanızı ve kullanmanızı sağlayacaklardır. Bazı okullar mezunlarının mail adreslerini kullanmalarına izin veriyorlar. Onlarda bu kampanyadan faydalanabilirler. Aynı zamanda 5 bilgisayarın yanı sıra ipad ve tabletlerde de, android uygulamalarında ve ios uygulamalarında da kullanabiliyorsunuz. Kısacası böyle böyle bir fırsatı imkanınız varsa kaçırmayın. Korsan olarak indirip bilgisayarınız virüs girmesine izin vermeyin. Orjinal olarak bedava indirin. Ayrıca ucuz antivirüs programı almak için sitemizin ilgili antivirüs kampanyaları kategorisine bakabilirsiniz. Aynı zamanda satın almadan önce denemek istiyorsanız ücretsiz antivirüs programı almak için sitemizdeki konumuza göz atabilirsiniz. Kesinlikle korsan almanızı önermiyoruz, her zaman orjinal programlar kullanın ve güvenliğinizi tehlikeye atmayın. Öğrencilerin en çok ihtiyacı olan word ve powerpoint için bundan daha iyi bir fırsat yok. Hem bütün office sürümleri ile tam uyumluluğu var. Bazı durumlarda sürüm tutmaması nedeni ile yaptığınız çalışma okuldaki bilgisayarlarda çalışmayabiliyor ma office 365 için öyle bir durum söz konusu değil. Torrent gibi yerlerden kaçar olarak indirmek yerine bu şekilde sahip olabilirsiniz. Hem de güvenliğinizi tehlikeye atmamış olursunuz.

Updated: 3 Ocak 2017 — 16:22

4 Comments

Add a Comment
  1. Çok iyi düşünmüşler, çocuklar mezun olduğunda office programlarında ilerleme kaydetmiş olur böylece.

  2. Program kampanyalarını sürekli olarak takip etmekteyim ancak sanırım bununla ilgili en iyi kaynak burası görülüyor özenli yazılarınız için teşekkürler.

  3. Sonunda 365’i ücretsiz kullanacağınız.

  4. Üniversite öğrenciyim. Benim için iyi oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status