Black Friday 2016 Sizler İçin Seçtiklerimiz

black friday sizler için seçtiklerimiz

Black Friday 2016 İndirimleri

25 kasım itibari ile black friday 2016 indirimleri bütün Dünyada başladı. Bu gün ülkemizde indirim günü olarak pek görülmese de, yabancı ülkelerin bir çoğunda bu zamanlar çılgınlar gibi indirimler oluyor. Hatta insanlar bu indirimleri yakalamak için birbirleri ile yarış içerisinde oluyorlar, gözleri başka bir şey görmez oluyor. Önceki yıllarda çok hareketli geçen indirim günleri bu yılda geçen yılları aratmayacak hareketlilikte geçiyor. Şimdi sizlere değişik sektörlerden indirim haberlerinden bahsedeceğiz.

Black Friday 2016 Amazon indirimleri

amazoncomtrDaha önceden  amazonun Türkiye ‘ ye ücretsiz kargolu ürün gönderimi yaptığından ve canlı olarak ve ya mail yolu ile bizlere Türkçe desek verdiklerinden bahsetmiştik. Şimdi de bu alışverişiniz sizlere bir kaç indirimden bahsedelim istedik. Önerilerimize geçelim artır; Amazonda özellikle logitech ürünlerinde çok güzel indirimler var. Logitech C922X Pro HD Webcam  Fiyatı sadece 50 $ Logitech G633 Headset Kulaklık fiyatı sadece 75 $ Bu kulaklık ülkemizde çok pahalı 500 Türk Lirası civarında. Daha bir çok logitech ürününde indirim var hemen hemen hepsi dip fiyat. İhtiyacınız varsa kaçırmayın direk alın. Logitech g710+ alabilirsiniz güzel klavyedir mekaniktir. Oyuncu klavyeleri arasında fiyat performans olarak en iyisidir denilebilir. Creative Sound Blaster Zx şu an her şey dahil sadece 87 $ Razer Mamba Wireless Chroma şu an ki fiyatı her şey dahil 128 $ Crucial MX300 750GB SSD şu an amazonda her şey dahil fiyatı 124 $ Gerçekten şaka gibi fiyatlar ülkemizde dolar artmış olsa da bu fiyatları zaten göremiyoruz. Ona rağmen bile çok uygun fiyatlar. Son olarak sizlere kendi kullandığım mouseu da öneriyim Corsair Gaming M65 PRO RGB kendim kullanıyorum çok memnunum indirimli olarak 200 liraya almıştım çok uygun demiştim hatta o zaman fiyatına. Şu an amazonda sadece 50 $ gibi bir fiyata satılıyor bence ihtiyacınız varsa kaçırmayın.

Black Friday 2016 Steam İndirimleri

steam cadilar bayrami indirimi tavsiye ucuz oyun listesi

Daha önceden steam indirimleri konusunda sizleri indirimlerden haberdar etmiştik. Bu sefer ise Black Friday 2016 özel indirimlerinden seçtiğimiz bir kaç oyundan bahsedeceğiz. Sadece steamde değil diğer ucuz oyun satan sitelerde de aynı şekilde indirimler oluyor. Her zaman dediğimiz gibi bir şey alırken bir kaç farklı yere bakmayı unutmayın. İlk sırada her indirim gördüğünde çok satanlar listesinin zirvesine oturan Gta 5 var şu an sadece 89,50 Türk Lirası. Sanırım dip fiyat daha önce bu kadar indirim görmemişti. Euro Truck Simulator 2 hala oynamayanlar varsa hemen alsın oynasın sadece 9,75 gibi bir fiyatı var. Bu fiyata böyle bir oyun bedava gerçekten. Alın ve saatlerce tır nasıl süreceğinizi görün. Ben bir bakıyım diye oyuna girdiğimde 4 saat aralıksız oynayınca kendime şaşırmıştım. Arma 3 şu an steam de 49,99 ve hatırladığım kadarıyla gördüğü en düşük fiyat ama bu oyunu oynamak istiyorsanız iyi bir bilgisayara sahip olmanız gerekiyor. Çünkü kötü bir optimizasyonu var ama oyun çok güzel ve online modları ile insanı kendisine bağlıyor. Son olarak son zamanlardan yenilenen bir oyun Skyrim den bahsetmek istiyorum. İndirim zamanı mutlaka alın ama yenilenen sürümünün para tuzağına düşmeyin. Eskisini alın bütün dlc leri ile beraber almayı unutmayın. Oyun çok güzel 2k çözünürlük modu ile oyunu son ayarlarda oynayabilirsiniz. Tabi bunun için iyi bir bilgisayara ihtiyacınız var.

Updated: 3 Ocak 2017 — 17:20

1 Comment

Add a Comment
  1. Aliexpressde güzel indirimler vardı. bir çoğunu yakaladım güzel indirimler aldım kargoda bedavaydı iyice bi kara geçtim teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status