Chippin Uygulaması 50 TL Chippin

chippin nedir nasıl yüklenir

chippin nedir

 

Nedir Chippin ?

Chippin ücretsiz bir uygulamadır. Alışveriş yapınca biriken puanlar ile istediğin bir ürünü ve ya deneyimi puanlar ile kolayca alabilirsin. Chippin kupon ile daha çok puan kazanabilirsiniz.

Chippin Kupon Nasıl Yüklenir?

Bunun için ilk önce uygulamayı telefonunuza indirmelisiniz ve chippin e üye olmalısınız. Bunun haricinde isterseniz facebook ile oturum açma işlemi ile chippin de daha hızlı üye olabilirsiniz. Geri Ödeme Almak. Alışveriş yap yaptıkça kazan, biriktir ve harca… Desteklenen markalar ile yapacağın alışverişler sonrasında, yaptığın alışverişin bir kısmı chippin olarak kazanılır. Biriktirdiğim bu chippinler ile istediğin ürünü alabilirsin ve ya geri ödeme bildirimi ile istediğin bir banka hesabına bakiye olarak yükleyebilirsin.

Chippin Davet

Bu uygulamayı kullanırken arkadaşlarını aileni ve ya sevdiklerini chippin e davet edebilirsin. Bu şekilde birbirinize destek olabilirsiniz. Hatta biriken chippinlerinizi birbiriniz ile paylaşabilirsiniz.

Mobil Ödeme Yapmak

Chippin de puan kazanmak için, alışveriş yaparken ödeme işlemlerini chippin uygulaması üzerinden yapmanız gerekmekte. Hemen Öde seçeneğindeki chippin numaranız ile bunu yapmanız yeterli. Fakat bunu yapmadan önce kredi kartınızı masterpass ile chippin uygulamasına tanıtmanız gerekmektedir. Kendi istediğin marka ya da ürün yolsa chippin ile iletişime geçerek öneride bulunabilirsin. Bunun sonucunda o markayı ve ya ürünü sisteme ekleyebilirler. Bunun için chippin yeni marka öner kısmından alışveriş fişini chippine gönder ve o markayı kazandıran markalar listesine eklesinler. Chippin bir koç ürünüdür internet sitesi: ‘https://goo.gl/xKhF65

Updated: 3 Ocak 2017 — 17:40

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status