D-Smart Sınırsız Fiber İnternet 49 TL

\r\n\r\n

D-Smart Sınırsız Fiber İnternet 49 TL en düşük fiber

D-Smart Sinirsiz Fiber internet

D-smart’ın yapmış olduğu sınırsız fiber internet kampanyası. Kampanyanın yanı sıra aynı zamanda damga parası, aktivasyon ücreti ve yalın internet kullanım ücreti gibi ücretleri de almıyorlar. Yani sadece internetinizi bağlatıyorsunuz ve internetin ücreti ne kadarsa o kadar veriyorsunuz. Ek olarak mesela interneti aldınız 49 tl ama siz 2 kat daha hızlı olsun benim internetim derseniz 10 tl farkla 2 kat daha hızlı internet kullanabilirsiniz. Hızım normal ama bana adil kullanım kotası yetmiyor derseniz de 10 tl farkla +50 gb adil kullanım kotası satın alabilirsiniz. [standout-css3-button href=’https://goo.gl/ZXWe8J’ cssclass=” customclass=” nofollow=false opennewwindow=false]D-smart sınırsız fiber internet[/standout-css3-button] Kampanyadan yararlanmak için yukarıdaki linke tıklayabilirsiniz. Orada karşınıza gelen formu doldurup gönderdiğiniz zaman sizinle iletişime geçeceklerdir. Aynı zamanda direk canlı yardım kısmından da iletişime geçebilirsiniz.\r\n

Kampanya Avantajları

Kampanya süresince taahhüt verdiğiniz 24 ay boyunca sabit tek fiyat üzerinden ödeme yaparsınız. Yalın internet kullanım tutarı ödemesi yok. Hesap aktive etme ücreti yok. İlk ay internet faturanız hediye. Damga ücreti ödemiyorsunuz.\r\n\r\nDiğer internet servis sağlayıcı firmalardan geçiş yaparsanız taahhüt bozma bedelini ödüyorlar. İnternetinizin hız ve akn yükseltme seçenekleri.

Kampanya Detayları

Bu kampanya da 2 yıl boyunca taahhüt vermeniz lazım. Artık bir çok firma bunu yapıyor zaten. Aynı zamanda başka bir firmada taahhütlü bir paket kullanıyorsunuz ama bu pakete geçmek istiyorsunuz bunun için de yardımcı oluyorlar. Cayma bedelinizi taraflarından karşılanıp geçme şansı sunuyorlar size ama en fazla 200 tl ye kadar ödeme yapıyorlar. Bulunduğunuz yerde fiber alt yapısı var mı öğrenmek için d-smart müşteri hizmetleri 0850 266 00 00 numarasını arayıp öğrenebilirsiniz. Upload hızı adsl paketlerinde 1 mbps, fiber paketlerde ise 2 ile 5 mbps arasındadır. Akk aşılması durumunda 1 mbps ye sabitlenmektedir. Ayrıca adsl için 2 kat internet hızı fırsatını sadece 5 tl ye alabilirsiniz. ( fiber için 10 tl ) Modem talep etmeniz durumunda kablolu olarak 2 tl, kablosuz 4 tl ve vdsl olan modem ise 7 tl gibi bir ücret karşılığı size kiralanabiliyor. Abonelik bitiminde modemi teslim etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda akn miktarını +50 gb şeklinde artırdınız 100 gb yaptınız, 150 yaparken bir defa daha +10 tl veriyorsunuz. Bu bu şekil gidiyor ve sürekli alabiliyorsunuz. Ama hızınız maksimum 24 mbps’ye kadar çıkıyor. Çünkü şu an ki alt yapıları en yüksek hız olarak 24 mbps desteklemekte.

Updated: 3 Ocak 2017 — 16:18

3 Comments

Add a Comment
  1. Kaç gündür internet bağlatmaya çalışıyorum buradaki kampanya sonucunda birde d-smartı inceleyeyim bakalım diğer firmalara göre avantajlı olacak mı.

  2. Ben evde de cep telefonumdaki internetten faydalanıyorum.bütün aileye fazlasıyla yeterli oluyor

  3. bu güzül siteyi kurdugnuz için size teşekkür ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status