En Ucuz Tarife 12 TL PTTCELL BEKLENEN TARİFE

Pttcell Beklenen Tarife en ucuz cep telefonu tarifesi

Pttcell Beklenen Tarife

Şu an gsm operatörleri arasında en ucuz tarife Pttcell’in yapmış olduğu Beklenen Tarife. Tarife sadece faturalı hatlar için var. 300 dk her yöne 300 sms her yöne ve 300 mb hızlı 3 gb da yavaş internet veriyor. Bunların hepsi eğer hat taşıma işlemi yaparsanız 12 Türk Lirası, eğer tarife değişikliği yaparsanız da 15 TL. Çok güzel bir kampanya özellikle telefonu çok kullanmayan biriyseniz tam size göre ve ya annenize ve babanıza kullanması için bu tarifeyi alabilirsiniz. Pttcell abonesiyseniz SOZ yazıp 1788’e kısa mesaj atarak bu tarifeye geçebilirsiniz. 12 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir. Pttcell’den bahsetmek gerekirse, ucuz bir firma. Türk Telekom alt yapısı kullanan ama onlardan yarı yarıya daha ucuz tarife ve paketleri bulunan bir firma. Ses kalitesi olsun çekim alanı olsun hiç bir farkı yok. Tamamen aynı alt yapı ile aynı hizmeti veriyorlar. Aynı zamanda bu tarifenin diğer ismi de Pttcell 12’lik kampanyadır.

Pttcell Beklenen Tarife Detayları

Bu kampanyadan yararlanmak için 1 ocak 2017 tarihine kadar pttcell yeni hat almanız ve ya pttcell’e numara taşıma işlemi yapmanız gerekmektedir. 12 ay boyunca taahhüt vermeniz karşılığında bu tarifeye geçebilirsiniz. Ekstra bir fatura çıkmaması için önlem olarak pttcell müşteri hizmetleri 444 6 788 numarasını arayıp hattınızı mobil ödemelere kapatmanızı öneririz. Kampanyaya katılımınız sağlandığında cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Taahhüt süresince her fatura için sabit fiyat uygulaması sürecektir. Tarife süresi bittiğinde ise tarifenin o anki güncel fiyatı üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

Pttcell Muhteşem 1 GB internet paketi 3 TL

Bu kampanyadan sadece Pttcell Beklenen Tarife müşterileri yararlanabilir. Yani üstteki tarife de gördüğünüz gibi 300 mb hızlı internet vardı. Eğer bu bana yetmez derseniz 1 gb için 3 tl ödeme yaparak internetinizi hızlandırabilirsiniz. Şu an ki operatörlerin arasında en ucuzu bu hatta ucuzun da ucuzu diyebiliriz. Bu aldığınız paketin kullanım süresi 30 gündür. 30 gün içerisinde biterse internetinizin hızı otomatik olarak 1 kbps ye düşer. Yani faturanıza bir bindirme yapmaz. Onun yerine internetinizi keserler ve yeni bir paket alarak tekrar girmenize devam edebilirsiniz. Bu uygulama çok güzel, bazı operatörler paketinizin bitince direk faturalandırmaya başlıyorlar ve fatura geldiği zaman çok yüksek tutarlarda ödeme yapmak zorunda kalabiliyorsunuz.\r\n\r\nBu paketi 30 gün içerisinde en fazla 2 kere alma hakkınız var. Paketi almak için MUHTESEM yazıp 1788 ‘e mesaj atmanız gerekmektedir. 444 6 788 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak alabilirsiniz ayrıca *120# yi de tuşlayarak 7/24 paketi satın alabilirsiniz. Kalan bilgisini sorgulamak için de KALAN MUHTESEM yazarak 1788 ‘e kısa mesaj atabilir, 9333 ‘ü arayabilir ve *120# yi tuşlayarak kalan internet paketinizi kaç mb kalmış öğrenebilirsiniz.

PTTCELL BEKLENEN KAMPANYA

 

PTTCELL BEKLENEN KAMPANYA tarife indirim

PTTCELL BEKLENEN KAMPANYA

PTTCELL’den Beklenen Kampanya 26.12.2016 – 31.12.2017 tarihleri arasında geçerlidir. Beklenen Kampampanyada Tarife’den taahhütsüz yararlanan tüm müşteriler tarifelerinde 12 ay taahhüt verdiklerinde , 12 fatura kesim dönemi boyunca tarifenin sabit ücreti üzerinden vergiler dâhil 4 TL indirim kazanacaklar. 12 ay kalma sözü veren kampanyaya katılan müşteri tarifeden 14 TL’ye yararlanabilir. Geçilen tarifelere başarıyla kaydolan müşteriler, SMS ya da müşteri hizmetleri ile tarifede kalmalarına dair taahhüt verebilirler. Taahhüt süresi başarılı olduktan sonra taahhüt alınan hatta SMS gönderilerek bilgilendirme yapılır. Onay mesajı gönderilen fatura dönemi itibarıyla kampanya sürecinde sunulan aylık ücret indiriminden müşteriler yararlanmaya başlar. Taahhüt işlemi başarısız olduğu taktirde SMS ile bilgilendirme yapılır.\r\nMüşteriler 13. Ayın fatura döneminden sonra tekrar taahhüt’te bulunmadıkları göz önüne alınırsa tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanya süresi ve meydana gelen değişiklik hakkı Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ’de saklıdır.

Updated: 3 Ocak 2017 — 16:25

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status