Xiaomi Mi 5 En Düşük Fiyat Garantisi

en ucuz Xiaomi Mi 5

Xiaomi Mi 5

Uzun zamandır araştırdığım bir telefon. Bütün antutu testlerinde en üst sırada yer alıyor sizlere bugün sadece telefonu tanıtmayacağım aynı zamanda bu yazının sonunda en ucuz xiaomi mi 5 bulma garantisini de veriyorum. Yazımız daha uygun fiyatlar buldukça güncellenecektir. Öncelikle telefonu çok uzun zaman araştırdım ve teknostore da satılırken alamadım, diğer garantilere de güvenemediğim için almak istemedim. Çünkü ülkemizde bu telefon hep ithalatçı garantili olarak satılmakta. Bu da beni hep tedirgin etmiştir.

Xiaomi Mi 5 Teknik Özellikleri

Telefon tek kelimeyle harika arkadaşlar güvenilir bir yer buldum mu sakın kaçırmayın alın direk. Ülkemizde ortalama 1300-1400 Türk Lirası arasında satılmakta. Benim vereceğim fiyatlarda bu civarda zaten. Telefon çift sim kartlı tek işlemci üzerinden yapıyor bunu. 32 gb dahili hafızası var bir hayli yeterli bunun haricinde sd kartta destekliyor. Telefonda 3 gb ram var ve ramleri 1333 hz neredeyse ortalama bir laptop gibi. Bunlar haricinde işlemcisini konuşalım birazda, 1.8 ghz Snapdragon 820 işlemci var. 615 lere iyi dendiğini var sayarsak bu işlemci yürüyen uçak resmen. Yani bu kadar anlatmayla telefonun tam bir performans canavarı olduğunu söyleyebiliriz. Hatta fiyatını da söylemiştim bu telefon fiyat performans için alınabilecek en üst düzey telefon.

Sadece Performans Mı?

Birazda telefonun diğer özelliklerini anlatıyım. Xiaomi Mi 5 de 3000 mah bir batarya var, bana az geldi açıkcası hatta telefonun tek beğenmediğim özelliği diyebilirim ama yeterli olduğunu söylüyorlar. Yani 3000 mah bu seviyede bir telefon için bence alt limit olmalı. Ön kamera 4 mp arka kamera ise 16 mp gayet iyi. Parmak izi okuma sistemi var, lüks gibi görünebilir ama gerçekten çok büyük kolaylık sağlıyor. 5,15 inç full hd bir ekrana sahip. En önemli özelliklerinden birisi ise 3.0 hızlı şarj özelliği bulunuyor. Telefonumuz 1 saat gibi bir sürede full şarj olabiliyor. Telefonumuz 4k video kaydı yapabiliyor.

Daha Daha..

Türkiye’de satılan ürünlerin hemen hemen hepsi Türkçe dil desteği ile gelmekte ve 2 yıl ithalatçı garantisi var. Ürünler yasat ithal ürün olduğu için imei kaydı oluyor. Bu telefon bu kadar özelliği barındırıyor da ne kadar bu telefonun kilosu? Bu telefon 129 gram ve şu an benim bulduğum fiyat aralığı 1200-1300 lira arasında. Mükemmel bir fiyat bu fiyata bulmak zor gerçekten.Hepsiburada 1299 TL- N11 1319 TL – N11 1295 TL Bu üç ürünü de alabilirsiniz. Sizlere bir de ağustos ayının antutu sonuçlarını atıyım. En yüksek puana sahip 10 telefonu gösteriyor. Zaten bakarsanız üst sıradaki bir çok telefonun ülkemizde olmadığını görebilirsiniz.

en ucuz cep telefonu antutu puanı

en ucuz cep telefonu top 10

Gördüğünüz gibi telefonumuz bu sıralamada 6. sırada bu sıralama sadece performans göre yapılmıştır. Fiyatına bakılmaksızın 6. olan ve kendisinden çok daha pahalı ürünleri geri de bırakan telefonumuzun diğer özellikleri de geri kalır değil.

Updated: 3 Ocak 2017 — 17:54

3 Comments

Add a Comment
  1. en kaliteli çin telefonu denebilir xiaomi için. mi note proda mükemmel telefo

  2. Facebook hesap silme

    Arkadaşlar iphone 5s ile bu telefon arasında kaldım hangisini almamı önerirsiniz ?

  3. Gerçekten güzel bir telefon F/P ürünü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status