EnPara 2017 Ayın Enparalısına Eğlence İndirimi

EnPara 2017 Ayin Enparalisina Eglence indirimi babil kitap

EnPara 2017 Eğlence İndirimi

Bu kampanya ilk yıllarda %50 indirimli olarak başladı. Yaptığınız eğlence sektöründeki 50 liraya kadar olan alışverişlerinizde 25 tl geri alıyordunuz. İlk yıl çok beğenilen ve çok tutan kampanya 2016 yılında da devam etti. Hatta sırf bu kampanyadan yararlanabilmek için hesap açanlar bile oldu. Daha sonradan bu kampanyadan Steam’i çıkarttılar ve kullanım oranı biraz azaldı. Genelde herkes steam üzerinden oyunları yarı fiyatına almak için enparayı kullanıyordu. Enpara ülkemize internet bankacılığı en iyi tanıtan bankadır. Finansbank bünyesinde olup aslında ayrı bir oluşumdur. Şube masrafı gibi genel banka masrafları olmadığı için bir çok şeyi ücretsiz sunarlar. Diğer bankaların aksine yıllık ücret yoktur ve eft havale gibi işlemlerde de ücret almazlar. Hesaplar arasında çok rahat para gönderimi yapabilirsiniz. Bu kadar iyi bir bankanın müşteri hizmetleri nasıl diye soracak olursanız tek kelime ile mükemmel. Benim bir kaç defa sorunum oldu ve anında çözdüler. Hatta bir keresinde müşteri temsilcileri boştaydı beklemek istemedim ve kapattım. 10 dakika sonra buyurun bizi aramışsınız yardımcı olayım diye beni aradılar.

Ayın Enparalısına 2017 ‘de %20 Eğlence İndirimi

\r\nÖnceki yıllarda devam eden aynı kampanya sadece yüzdesi düşürülerek devam ediyor. Yani 50 liralık bir alışverişinizde 10 lira geri ödeme alıyorsunuz. Zaten böyle bir alışverişiniz olacaksa 10 lira ucuza almış oluyorsunuz. Bunun haricinde şu an babil üzerinden yapacağınız alışverişlerde 50 liralık alışverişiniz için 25 lira ödeme alabilirsiniz. Sene sonuna kadar geçerli olacak bu kampanyanın yeni yılda da devam etmesi beklenmekte. Kampanyadan yararlanabilmek için; Enpara müşterisi olmanız ve babil.com ve ya mobil uygulaması üzerinden tek seferde 50 lira ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmekte. Alışveriş sonrasında hesabınıza paranız 9 ocak 2017 tarihinde yatacaktır. Yıl sonuna kadar uzatılan kampanya da ise ayın enparalıları için eğlencede tek seferde yapacakları 50 liralık alışverişlerinde 25 tl geri ödeme alacaklar.

Ayın Enparalısı Olmak

\r\nAyın enparalısı olabilmek için banka bazı koşulları koyuyor ve bunlar aslında zor değil hemen hemen her ay zaten yaptığımız şeyler. Bunların asıl amacı bankayı aktif bir şekilde kullanmanız. Aşağıdaki işlemlerin en az 5 tanesini yeri getirdiğiniz takdirde o ayın enparalısı oluyorsunuz.

 

  • Toplamda hesaplarınıza 100 lira para girişi olmalı.

 

  • Toplam olarak 100 liralık para transferi yapmanız lazım.

 

  • Toplamda 100 liralık kredi kartı borcunuzu enpara hesaplarınızdan ödemeniz lazım.

 

  • 1 tane fatura ödemeniz gerekmektedir.

 

  • Cep telefonunuza lira yüklemesi yapmalısınız.

 

  • Encard ile 1 defa harcama yapmalısınız.

 

  • Son olaraksa en az 1 defa atmden para çekmelisiniz.

 

Updated: 3 Ocak 2017 — 15:55

1 Comment

Add a Comment
 1. Enpara Herzaman her yerde en iyisi. Bu ayın Enparalısı benim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status