G2a ile Ucuz Lisanslı Antivirüs Almak

g2a ucuz lisanslı antivirüs programı almak

G2a ‘den Lisanslı Antivirüs Almak

Bilgisayar kullanıcılarının en büyük sorunudur virüsler. İnternette gezinirken kişisel güvenliğinizi sağlamak her zaman mümkün olmayabiliyor. Herhangi bir siteden bizim elimizde olmayan nedenlerle sistemimize virüs girebildiği gibi bizim ruhumuz dahi bunu duymayabiliyor. Bunun için bilgisayarımızda antivirüs programlarının olmasının yanı sıra bu programlarında güncel olması gerekmekte. Güncel bir programa sahip olmak içinde tabiki bu programın orjinal sürümünü kullanmalıyız. Orjinal antivirüs programları belirli aralıklarla kendi databaselerini güncelleyerek yeni çıkan tehditlere karşı her zaman bilgisayarınızı korurlar. Tabi bazı programlar diğerlerine göre daha üstündürler. Burada hangi programı kullanacağınıza kendiniz karar vermelisiniz. Daha önce şu konumuzda bahsetmiştik bazıları için ücretsiz antivirüs programları bulunmakta. Bu programlar kullanırken tam sürüm gibi oluyorlar ve belirli bir süre tanıtım gibi düşünebilirsiniz. Programı indiriyorsunuz 1 ay ve ya 3 ay tam sürüm olarak kullanıyorsunuz beğenirseniz ücretli sürümünü alıyorsunuz. İşte bu noktada benim size vereceğim bilgiler çok önemli. Çünkü; eğer antivirüs programını satan şirket bir kampanya yapmamış ise muhtemelen onun daha ucuzunu bulmak mümkün. Bunun için çeşitli siteler var ve ben sizlere bugün g2a.com üzerinden nasıl daha ucuza antivirüs programı satın alınır onu anlatacağım. G2a herkesin bildiği gibi hesaplı bir digital alışveriş sitesi ve oyunların aynı sıra böyle ürünlerde satmakta. Daha bir çok lisanslı program ve windows gibi ürünler bulundurmakta.

En Ucuz Antivirüs Programı Nasıl Alınır?

Bu konuda çok yazılacak şey var onun için bir liste yapabilirim belki. Bugün bu listenin başlangıcı olarak g2a den bahsedelim. G2a kesinlikle çok güvenilir bir site fakat alırken bazı şeylere dikkat etmeniz gerekmekte. Öncelikle alacağınız programı ve ya oyunu alırken. Atıyorum 20 lira ise üzerine belirli bir miktar tax eklenebiliyor ve g2a shield eklendiğinde fiyatı 25 lira ve ya üstüne çıkabiliyor. G2a güvenlik kısımı çok önemli dolandırıcı çıkma ihtimaline karşı bir önlem almış oluyorsunuz fakat güvenliğiniz için belirli bir ücret ödemek gerekiyor. Ben bu ücreti ödemek yerine güvenilir satıcılardan alışveriş yapmaya çalışıyorum. Güvenilir satıcıyı anlamak için ilk önce en ucuz fiyatlı ürünü buluyorum hemen en ucuz olanına atlamıyorum. En ucuz sıralamasında en çok satış yapan ve en çok pozitif olan satıcıyı buluyorum. Daha önce benim alacağım ürünün satışını yapmış mı ve ne gibi geri bildirimler almış onları inceliyorum. Aklıma yatarsa alıyorum, yani en ucuzu değil en güvenilirler arasından ucuzunu seçiyorum. Antivirüs programlarını inceleyecek olursak. En iyi 3 tanesi için sizlere fiyatlarını vereceğim. G2a.com sitesine girip arama yerine yazarak istediğiniz fiyatını bulabilirsiniz. Ben buraya benim baktığım zamandaki fiyatlarını yazacağım bu fiyatlar sürekli değişiklik gösterebilir.Nor ton Security 1 Yıl 1 Bilgisayar – 67 Türk Lirası Kaspersky Anti-Virus 2017 – 1 Bilgisayar – 1 Yıl – 28 Türk Lirası Kaspersky Internet Security 2017 – 1 Bilgisayar – 1 Yıl  – 30 Türk Lirası Bitdefender Total Security 2016 1 Bilgisayar 3 Ay – 18 Türk Lirası Bitdefender Internet Security 2016 1 Bilgisayar 1 Yıl – 55 Türk Lirası Gayet güzel fiyatlar zaten şu an alabileceğiniz 3 tane iyi marka var. Bunlar bitdefender, kaspersky ve norton. İstediğinizi kullanabilirsiniz tabi ki ama tavsiyem hepsinin bir ücretsiz sürümünü deneyin. Zaten her birisini denemek için 1 ay kullansanız 3 ay geçer. Ama hepsi de ücretsiz olarak deneme sürümü kullandırıyorlar. Her ne kadar ben gezdiğim sitelere dikkat ediyorum deseniz de ne zaman nereden geleceği belli olmuyor. Tedbir almakta fayda var.

Updated: 3 Ocak 2017 — 17:13

7 Comments

Add a Comment
  1. 6-7 senedir mcafee anti virüs programını kullandım ama bu kadar uygun fiyatları ile daha teklif almadım. Acaba artık değiştirme zamanı geldi mi diye düşünüyorum

  2. fiyatlar uygun

  3. fiyatlar gerçekten çok iyi teşekkürler

  4. kaLiteLi portaL tesekkurLer

  5. iyi fiyat için tşk ederiz gerçekten ucuz fiyatlı ürün.herkese tavsiye ederim.

  6. indirimler sürekli devam edecekmi acaba bilgilendirme yapabilirmisniz?

  7. Virüsler artık tamamen sonlandırılmalı yılda milyarlarca dolar kayba sebep oluyor bu programlar desteklenmeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status