Gittigidiyor Günün Fırsat Ürünleri

Gittigidiyor üzerinden yapacağınız Alışverişlerde bugün çok güzel, ve indirimli ürünlere rastladım. Gerçekten fiyatları gayet uygun, ve içerisinde kaliteli markaların ürünleri var.

Gittigidiyor Günün Fırsatları 

Bosch WAT24480T markalı çamaşır makinesi ürünü bugün en çok satanlar arasında yerini almış. Bosch WAT24480T sıfır, 3 yıl garantili 9 KG yıkama kapasitesi bulunan 1200 Devir Bosch markalı çamaşır makinesi ürünü 1.479 TL gibi uygun bir fiyata Gittigidiyor üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca satıcı ürünü evinize kargoyla ücretsiz olarak gönderim yapıyor.

Gittigidiyor üzerinden Günün bir diğer fırsat ürünü 8’li Gillette Mach3 yedek tıraş bıçağını mağazadan alabilirsiniz. Hızla tükenen ürün şuana kadar 457 adet satılmış durumda. Gayet makul bir fiyat olduğu için bu yazıma alıyorum bu ürünü. %50’ye varan indirime kadar düşmüş durumda. Satış fiyatı: 35 TL ayrıca ürünü satıcı ücretsiz olarak evinize kadar kargo gönderimi yapmaktadır. 200 ml tıraş jelini de yanında hediye göndermektedir. Üründen bende sipariş verdim, geldiğinde bu yazımda ürün hakkında yorum yaparım. Gillette Mach3 markası için zaten yorum yapmaya gerek duymamak gerekiyor şuan Türkiye’de kalitesine söz edecek yok bence.

Gittigidiyor üzerinden günün bir diğer fırsat ürünü kız çocuklarınız için özel bir hediye niteliğinde. Frozen Şato Çadır Elsa ve Anna markalı Kız çocukları için oyun çadırı ürünü Gittigidiyor üzerinden en çok rağbet gören ve satın alınan ürünler arasında. Ayrıca ekonomik fiyatıyla kız çocuklarınıza özel bir hediye almak istiyorsanız kaçırmamanız gereken bir fırsat diye düşünüyorum. Şuanda ürün %25 indirimle Gittigidiyor mağazasında satılıyor. Ürünün ücretsiz kargoyla gönderilmesi de güzel bir şey.

Bir diğer gün, Gittigidiyor günün fırsatlarında görüşmek üzere…

 

Updated: 7 Ocak 2017 — 15:10

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status