Grupanya Taksitli Tatil Fırsatları

Erken rezervasyon döneminde tatil planı yapmak ve aylar öncesinden yerlerinizi ayırtmak  hesap ödeme zamanı geldiğinde bütçenize fazla yormaz. Günümüz çağında insanlar artık tatil planlarını ve rezervasyonları internet üzerinden yapmaya başladılar. Bu kadar yaygınlaşmasıyla birlikte bir çok tatil sitesi açıldı ve bu tatil siteleri zamanla büyüyerek şirketler halini aldılar. Grupanya bir tatil fırsatı sitesi ve çok güzel kampanyaları mevcut. İnternetten tatil kampanyası almak için kullanabileceğiniz başlıca siteler arasında. Benim dikkatimi çeken sitelerine girdiğimde tatil fırsatları dedim ve tabiki büyük %53 gibi indirimler falan var ama en çok ilgimi çeken taksit oldu. Evet taksitle tatil yapabiliyorsunuz.  Daha önce etstur tatil kampanyalarından bahsettiğimde böyle bir şey görmemiştim. Fakat bu kampanyada 3 taksit 6 taksit gibi imkanlar söz konusu. Çok hoş bir şey aslında. Sonuçta pahalı olan tatil paketleri olabiliyor ve bir anda o kadar parayı cebimizden çıkartmak yerine ufak ufak miktarlarda taksitle çıkarmak daha cazip gelebilmekte.\r\n

Taksitli Tatil Fırsatları

\r\nBu kadar anlattık tatil fırsatları neler onlardan bahsedelim.\r\n\r\n

Afyonkarahisar Garden Kale Termal Otel

Afyonkarahisar Garden Kale Termal Otel

Bu kampanyada gördüğünüz gibi taksit ibaresi resmin üzerinde hemen dikkat çekiyor. Afyon ‘da bir termal otelde gecelik 80 liraya tatil yapmak gerçekten çok uygun. Üstelik bunu 6 taksit imkanı ile ödeyebiliyorsunuz. Çok daha kolay ödeme yöntemi. Mesela 6 gün kalsanız toplamda 480 tl ödemek yerine. Aylık 80 tl ödeyerek bir anda cebinizden o kadar para çıkmasına izin vermemiş oluyorsunuz. Bu ilanda bahsedildiği üzere %53 indirimli fiyatla bu tatili yapabiliyorsunuz.

Şişli All Inn Hotel

Şişli All Inn Hotel

Yine güzel bir kampanya şişli all inn hotelde güzel bir tatil imkanı. Kahvaltı dahil çift kişilik oda sadece 100 tl. Ben bu fiyattan daha uyguna böyle bir hotel düşünemiyorum. Üstelik bu kampanya içerisinde 3 taksit imkanı da var. %45 indirimle şişli merkezdeki bu otelde konaklamak sadece 99 Türk Lirası. İstanbul içerisinde ne kadar tatil olur orasını bilemem fakat. Gecelik konaklama olarak da kullanılabilir. Uygun fiyatlar ve taksit imkanları var. Onun haricinde şehir dışından geliyorsanız yine buralarda konaklayabilirsiniz. İstanbul ‘da yaşayıp şehir dışına tatile gitmek istiyorsanız yine site üzerinden bakabilirsiniz güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu gibi yolculuklarınız için uçak bileti almak adına sitemizdeki ilgili kategoriye bakabilirsiniz. Eğer hava yolu ile değilde kara yolu ile yolculuk yapacaksanız ve şahsi aracınız yoksa otobüs bileti kampanyaları için yine sitemizdeki ilgili bölüme bakabilirsiniz.

Updated: 3 Ocak 2017 — 17:11

1 Comment

Add a Comment
  1. Güzle kampanya olmuş. Tatilli iple cekiyorum bu yıl.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status