Gürcistanda Araba Fiyatları

Gürcistan’dan araba almak, çok daha makul bir fiyat üzerinden halledilebilecek bir işlem. Zaten ilerleyen yıllarda pek çok kişinin bu yöntemi kullanacağı, Türkiye’de araba satışının yavaş yavaş azalacağı tahmin ediliyor. Çünkü aynı araca 100 bin TL ödeyerek sahip olmak varken neden 250 bin TL ödeyerek sahip olalım ki ? Aklınıza gelen her türlü araba modelini Türkiye’deki satış fiyatının %40’ı civarında Gürcistan’dan alabilirsiniz. Peki Gürcistan’da araba fiyatları genel olarak nasıl ?

Gürcistan’da Araba Fiyatları

Gürcistan’da aklınıza gelebilecek her türlü araba var. Range Rover, Ferrari, Porsche, Ford, Audi gibi kaliteli araçları da rahatlıkla Gürcistan’dan getirebilirsiniz. Örneğin BMW X5’e Türkiye’de 120.000 TL’nin altında sahip olmanız İMKANSIZ ! Gürcistan’a gittiğinizde bu araca 50-55 bin TL arasında sahip olabilme imkanınız var. Üstelik herhangi bir vergi vs. ödemeniz de gerekmiyor. Gürcistan’dan plakanızı çıkartıp Türkiye’ye gelebiliyor, Türkiye’de aracınızı rahatça kullanabiliyorsunuz.


Gürcistan’da yapılan bir ankete göre Türkiye’ye Gürcistan’dan geçen araçlar genellikle Porsche 911 Carrera modelleriymiş. Bu aracın ortalama fiyatı 250.000 TL. Türkiye şartlarında bu arabayı almak için en zenginlerinden birisi olmalısınız. Ancak Gürcistan’dan bu arabayaı 55.000 TL’ye getirtebiliyorsunuz ki bu araç için bu ücret neredeyse bedava.

Kısacası Gürcistan’daki arabalar için Türkiye’deki satış fiyatının %15’i ile %50’si arasında ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Üstelik vergi-algı derdi de yok. Arabanızı satın alın, plakanızı takın ve geri dönün.

Gürcistan’dan araç getirmek istiyorsanız burada ki yazımızı da okuyabilirsiniz: http://www.sonkampanyalar.net/gurcistan-batumdan-turkiyeye-arac-getirme/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status