Gürcistan’dan Araba Nasıl Alınır?

Birbirinden güzel pek çok farklı araba modeli var. Araba alacak kişiler de doğal olarak en lüksünü ve en kalitelisini beğeniyor. Ancak her zaman bu arabaları almak için yeterli bütçelere sahip olamaya biliyoruz. En azından Türkiye’de bu tür lüks arabaları almak öyle her babayiğidin harcı değil. Aslında bu araçlar, tüm ülkelere aynı fiyat üzerinden giriyor. Ancak ülkemizde talep edilen yüksek vergi ücretleri nedeniyle ne yazık ki fiyat epey bir uçuyor.

Gürcistan’dan Araba Alınır mı ?

İnternette uygun fiyata araba almak için araştırma yaparken mutlaka “Gürcistan’dan alın” vs yorumlarla karşılaşmışsınızdır. Böyle bir yorum ilk durumda komik karşılansa da gerçekten aradaki uçurum vergi fiyatlarından kurtularak arabanızı Gürcistan’dan satın alıp Türkiye’ye geçebilirsiniz. İnsanın aklında doğal olarak “Hadi ya çok zekisin sen, ülkede bi zeki sensin hatta” sözleri beliriveriyor. Ancak aramanızı detaylandırır ve Türkiye’de yaşayan ancak aracını Gürcistan’dan alan kişilerin yorumlarına bakarsanız ne kadar güzel ve uygun maliyetli bir yol olduğunu anlayacaksınız.

Gürcistan’dan Alınan Araçları Türkiye’ye Nasıl Geçiriyoruz ?

Bunun için Gürcistan’da pek çok aracı kişi var. Ancak bu aracılara para vermek istemiyor ve “Benim zamanım var” diyorsanız 6 ay Gürcistan’da kalmak zorundasınız. Eğer ki “zamanım paramdan daha değerli” diyorsanız bir Gürcü’ye belirli ücretler ödeyerek Türkiye’ye onun şoförlüğünde girin. Çıktıktan sonra da Gürcü arkadaş otobüs muavini, taksi şoförü vs. olarak ülkesine rahatça geri dönebiliyor.

Gürcistan’dan bir araba almayı düşünüyorsanız; Gürcistandan alınan arabaların vergisi mutlaka dikkatinizi çekecektir. Gürcistan’dan araba almayı düşünenler, Gürcistandan alınan arabaların vergisi adlı yazımızı okuyabilirsiniz:

http://www.sonkampanyalar.net/gurcistandan-alinan-arabalarin-vergisi/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status