HD Film izlemenin yeni patronu Hdfilmdenizi.net

ABD ve Rusya arasında soğuk savaş döneminde süren uzay yarışı ele alınıyor. Bunu için bu filmi izleyebilirsiniz. ABD ve Rusya o dönemde Ay’a ilk ayak basan ülke olmak için yarışıyorlardı. ABD, Apollo 11’i Ay’a göndermek için hazırlanıyordu. Ancak varış ihtimali oldukça düşük bir ihtimal olarak görülüyordu. film izle bunun üzerine hükumet eğer Ay’a inemezse diye sahte bir Ay’a iniş sahnesi çektirmeye karar verir. Bu görev için de dönemin en ünlü yönetmenlerinden bir tanesi olan Stanley Kubrick’i bulması ve sahnenin çekmesi için CIA Ajanı Kidman’ı görevlendirir. Kidman Vietnam Savaşında yer almış ve bu sebepten dolayı da psikolojisi bozuk bir ajandır. Bu durum onu şiddete eğilimli ve acımasız biri haline getirmiştir.

Kidman Kubrick’i bulmaya çalışır, ancak başarılı olamayınca tüm zamanların en kötü rock grubu menajeri olan Jonny’le işbirliği yapmak zorunda kalır. hd film izle Jonny, karşısındakinin kim olduğunu anlamadan paranın büyüsüne kapılıp onu kandırmaya çalışır. Ayrıca oda arkadaşı Leon’u da filmde oynamaya ikna ederek onu da bu işin içine çeker. Ancak Kidman Jonny’nin kendisini gerkek Kubrick’le tanıştırmadığını kısa zamanda anlar. Jonny yalan söylediğini itiraf eder, Renatus adlı bir yönetmenin sahte ay filmini yapabileceğini söyler. Renatus, bir sanat projesi için kiralandığını düşünerek görevi kabul eder. Bu arada Kidman ve Ella adında bir hippi kız arasında aşk başlar. Kidman’ın dolu dizgin aşk yaşadığı Ella sevgilisinin şiddet eğilimli davranışlarını tedavi etmesi konusunda girişimlerde bulunuyor. İşlerin karışmasıyla CIA’da harekete geçer ve İngiltere’nin çeşitli bölgelerine ajanlar gönderir. CIA tarafından aranan Jonny, Leon, Kidman ve Ella İngiltere’den kaçar.

Retanus filme sanat ögeleri katmak ister ancak izin verilmediği için üretimi durdurur. full film izle ancak Jonny, Leon, Kidman ve Ella sahte ay yürüyüşü çekmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Sonunda film çekilir ve kapalı devre yoluyla CIA karargahında başarıyla yayınlar. CIA tarafından aranan Jonny, Leon, Ella ve Kidman, İspanya’ya kaçarlar. Haberlerde Apollo’nun Ay’a iniş yaptığını öğrenirler. Birkaç köylü ile Ay’a iniş izlemek için bara girerler. Dörtlü, gerçek bir iniş mi yoksa kendi çektikleri film mi izlediklerini kimseye söylememeliydiler. Bu sürükleyici hikayeyi merak ediyorsanız filmini mutlaka izlemelisiniz. Hdfilmdenizi.net iyi seyirler diler.

Updated: 3 Ocak 2017 — 20:18

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status