İmplant Tedavisi Hakkında Merak Edilenler

Uzun yıllar sağlıklı bir şekilde yaptırdığınız dişlerinizi kullanmak istiyorsanız o halde saf titanyumdan yapılan ve vida ile çekilen dişlerin yerine konulacak olan İmplant tedavisi yöntemleri ile tanışabilirsiniz özellikle diş implantlarının en büyük artısı hem kemik kaybını önlemek hem de estetik ve daha uzun süre kalıcı bir güzellik ve kullanışlılık sağlamak olacaktır.

İmplant ağrılı mıdır?

Özellikle en çok merak edilen yapım aşamasından sonra implantların yerleştirilme aşamasıdır. Bu süreçte herhangi bir ağrı olacak mı diye merak ediyorsanız lokal anestezi ile yapılacağı için ağrı olmayacak diyebiliriz. Dolayısı ile acıyacak mı korkusu yaşamadan dişleriniz çalışacak ve sizler konforlu birşekilde dişlerinize ulaşıyor olacaksınız. İmplant tedavisinde kısaca ağrı yok diyebiliriz.

İmplant ne kadar sürede bitiyor?

İmplant tedavisine evet dediniz ama peki bu süreç ne kadar sürecek merak ediyor musunuz? Daha doğrusu çekilen dişin yerine ne zaman yenisi uygulanıyor olacak. Burada önemli olan kemik yapısının uygunluğu olacaktır.

İmplant tedavisinde yerleştirme aşaması ortalamaolarak bir saat sürecektir diyebiliriz. Bundan sonrası için yanı kaynaşma süresi ise ortalama olarak 6 ay gibi bir süreç olarak belirlenmiştir. Son teknolojiler sayesinde kemikleşme süreleri oldukça kısa süreçlere yayılmıştır.

İmplant fiyatları ne kadar?

İmplant tedavisi dediğinizde ilk akıllara gelen fiyatı oluyor. Oldukça yüksek gibi bir algı oluşabilir ama esasında ne tür bir implant yaptırdığınızın da fiyat üzerinden odlukça fazla katkısı vardır. Birçok farklı markaya göre değişen fiyatları söylemek mümkündür. Diş hastanesi Taksim olan Galata Tıp Merkezi ile tanışarak piyasanın en kaliteli işçiliğini uygun fiyatlar ile almanın zor ve imkansız olmadığını görmüş olacaksınız.

Taksim civarında İmplant yapan adresler

Özellikle kolay ulaşılabilir olması amacı ile diş hastanesi Taksim civarında nerede var diyorsanız sizlere Galata Tıp Merkezini önerebiliriz. Burada diş hekimleri sizlere en uygun implantları ve diş tedavilerini sunuyor olacak.

Diş hastanesi Taksim adresi

Diş hekimi Taksim Galata Tıp hastanesi ile tanışmak isterseniz o halde Galatatip.com.tr adresinden detaylı adres bilgisi alabilirsiniz.

Updated: 22 Ocak 2017 — 02:47

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status