İngilizce Öğrenme Programları

İngilizce Öğrenme Programları

En iyi Yabancı dil öğrenme ve geliştirme programlarından busuu.com İngilizceyi geliştirmenizde oldukça etkili olacaktır. Sadece İngilizce değil birçok dil seçeneği mevcuttur. Üyelik oluşturduktan sonra busuu puanlarla birlikte İngilizceyi eğlenceli bir hale getirerek öğreten bir program. En önemli özelliği ise öğrenmek istediğiniz dili seçtikten sonra o dili bilen insanlarla iletişime geçiyor olmanızdır. Bu sayede insanlarla muhabbet ederek öğrendiklerini pekiştirebileceksiniz.


Duolingo uygulamasını da indirerek İngilizce öğrene bilirisiniz. Temelden başlayıp seviye seviye zorlaşan duolingo programında bildiğiniz konular üzerine sınav da yapılmaktadır. Hem telaffuz hem de gramer öğreten bu program farklı dil seçenekleriyle de oldukça faydalıdır. Kursa gitmeden bu program sayesinde İngilizce öğrenmeniz mümkün. Programda geçtiniz her level için belli bir puan verecektir ve buda arkadaşlarınızla rekabeti sağlayarak hırslanmanızı sağlayacaktır. Kelime ve gramer öğreten bu programa basit bir üyelikle birlikte kayıt yaptıra bilirisiniz. Program ücretsizdir. Oyun tadında bir program olduğu için boş zamanlarınızı değerlendirmek için birebirdir. Duolingo eğlenceli ve pratik bir şekilde İngilizce öğreterek ; İngilizceyi kısa bir sürede kolayca kavramanızı sağlayacaktır. Günde 5 dakikanızı ayırmanızı isteyen bu program, günde 5 dakika pratik yaptırarak İngilizceyi öğrenmenizi kolaylaştıracaktır. Programı kullandıktan sonra İngilizce öğrenmiş olacaksınız.

Diğer bir İngilizce öğrenme programı Pevoca ‘dır. Pevoca ingilizce kelimeleri öğrenmenizi ve pekiştirmenizi sağlayacak harika bir program. Pevoca ile geniş bir kelime bilgisine sahip olacaksınız ve ezberlemekte güçlük çektiğiniz unuttuğunuz kelimeleri kısa sürede öğreneceksiniz. Pevoca programının Metin editör modülü de bulunmaktadır bu da size fayda sağlayacaktır. Daha önce yanlış cevap verdiğiniz kelimeleri tekrar sorarak kelimeleri kesin ve doğru şekilde öğrenmenizi sağlar. Bu programlar sayesinde İngilizceyi pekiştirebilir ve kısa bir sürede öğrenim sağlayabilirsiniz.

 

Kaynak: https://www.eniyi.xyz/programlar/en-iyi-ingilizce-ogrenme-programi-ingilizce-egitim-sitesi/

Updated: 15 Ocak 2017 — 15:25

1 Comment

Add a Comment
  1. Aslında Mantık Yoluyla Öğrenmek Mümkün. Her Zamanın Bir Kalıbı Var 😉

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status