John Wick 2 izle Keanu Reeves Filmi

Geçtiğimiz aylarda çıkmış olan yanılmıyorsam kasım ayında idi çıkmış olan şimdiye kadar yapılmış olan en iyi Türk filmi. John Wick 2 izle biraz iddialı olmuş olabilir giriş ama inanın ki fazlasını bile hak etmiş bir yapım yanılmıyorsam sinemada 2 milyon izlenmeye ulaştı 2 aylık bir süreçte bu beklenenin kat kat üstündeydi. Aslında bu filmi izlemiş olan çoğu izleyicinin filmden haberi bile yoktu çıkacağından ama izleyen belirli başlı bir kesim filmin ne kadar elit ve kaliteli olduğunu görüp bunu biraz yaydı daha sonra da patladı gitti tabir yerinde ise tabi ki.

Filmin konusuna çoğunuz hakimsiniz aslında ama öncelikle ilk filmde ki konuyu anlatacağım. John Wick 2 full izle bu arada filme bizzat katkı yapan Türk silahlı kuvvetleri bunun anlamı filmin arkasında bir ordu var 7 kişilik bir bordo bereli filmini konu alıyor yapım ırakta kaçırılan bir gazeteciyi kurtarmak için sınır dışı bir operasyona gidiyorlar kurtardıktan sonra oradaki zulme dayanamayıp engellemeye çalışıyorlar hayatları pahasına. İlk filmle bağlantısı var filmin sizin de bildiğiniz gibi, elemanlarımız bekir ve oğuzu hatırlıyorsunuz büyük ihtimal.

Bekir filmde ki deli karakter uzun dönem askerlik yapan birisi ama aldığı cezalar yüzünden askerliği baya uzamıştır. Diğer elemanımız oğuz ise kısa dönem askerlik yapan biri. Bu 2 eleman 2 komutanıyla gittiği dağdaki bir görevde ölümle dans ediyorlar adeta hatta o filmden kulağımıza bir replik kazandı ” bir ölür bin diriliriz” diye. John Wick 2 türkçe dublaj izle daha önce oldukça fazla film seyrettim bizim sinema sektörüne ait ama hiç biri bu yapımın seviyesine yaklaşamadı. Hele ki bunun bir aksiyon yapımı olduğunu düşündüğümde rakip bulamıyorum bizim sinemada sonuçta kaç tane aksiyon filmi vardı ki. Neyse sözü fazla uzatmayalım Türk sinemasının en iyi filmi bence iyi seyirler.

Updated: 5 Ocak 2017 — 21:10

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status