Kamil Koç indirim Kampanyası

kamil koc indirim

kamil koc

Yerli otobüs firması Kamil Koç indirim kampanyaları ile dikkat çekiyor. Son zamanlarda yaptığı 2 yeni fırsattan bahsetmek istiyorum. Ben verdikleri hizmetten memnunum ve bir seyahat yapacak olduğum zaman ilk kamil koç firmasına bakıyorum. Şu zamana kadar yaptığım yolculuklarda hiç bir sorun yaşamadım ve genellikle bir kampanyaya mutlaka denk geldim.

Kamil Koç Fizy Kampanyası

Bu kampanyada yolculara yolculukta müziksiz kalmamaları için fizy ile bir anlaşma yapmışlar ve 10 ekim – 10 kasım arasındaki seyahatlerde. Kamil Koç ‘un mobilinden ve ya kamilkoc.com.tr den alacağınız tek gidiş biletlerde 1 aylık, gidiş dönüş alacağınız biletlerde ise 3 aylık fizy müzik paketini sizlere hediye ediyor. Bu paket ile fizy üzerinden yerli ve ya yabancı bütün şarkıları klipleri ile birlikte izleyebilir ve dinleyebilirsiniz. Fizy mod sayesinde o anki modunuza göre bir playlist seçip onu dinleyebilirsiniz. Bu listeler her gün güncellenmekte. Bunlar haricinde kendine özgü bir çalma listesi oluşturabilirsiniz ve istediğin zaman o listeyi de dinleyebilirsin. Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için kamil koç yolkart üyesi olmanız gerekiyor. Ek olarak bu kampanyadan sadece iki kere faydalanabilirsiniz. Bu promosyondan yararlanmak için seyahatiniz bittikten sonra ilgili kanallardan yolkartınız ile giriş yaptıktan sonra yararlanabilirsiniz. Fizy promosyon kodlarını 1 yıl içinde kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca kampanya stoklar ile sınırlıdır elinizi çabuk tutun.

Kamil Koç indirim Hafta İçi %20 Kampanyası

Bu kampanya sadece hafta içi geçerlidir ve seçili güzergahlarda alacağınız biletler satış fiyatı üzerinden %20 indirim olarak gerçekleştirilir. 24 ekim ile 27 ekim , 31 Ekim ile 3 Kasım , 7 Kasım ile 10 Kasım , 14 kasım ile 17 Kasım arasındaki biletlerde geçerlidir. Ek olarak kampanyadan yararlanmak istiyorsanız biletinizi ya mobil aracılığı ile yada web sitesi üzerinden almanız gerekmektedir. Kampanyadan sadece 24 ekim ile 17 kasım arasındaki hafta içi bilet alımlarınızda yararlanabilirsiniz. Bu kampanyada seçili hatlar Adana, Balıkesir (Bandırma hariç), Kayseri, Konya, Samsun, Trabzon ve Nevşehir illerinden biri kalkış ve ya varış yeri olmalıdır. Kampanya süresi içerisinde aldığınız biletleri başka bir tarihe açık bilete çeviremezsiniz. Kampanya aralığında olmak zorundadır ve kampanyalı bir güzergahtan alıp başka bir güzergaha bileti transfer edemezsiniz. Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve normal bilet iptal kuralları burada da geçerlidir. Ek olarak kampanya süresince değişiklik yapma ve ya kampanyayı sonlandırma hakkını kamil koç saklı tutar. Bence çok güzel iki fırsat değerlendirilmesi gerekli. Bu tarihler arasında yapacağınız yolculuklar için gişeden almak yerine mobil ve ya internet sitesi üzerinden bilet alarak bu kampanyalardan yararlanmak iyi olacaktır.

Updated: 3 Ocak 2017 — 17:43

6 Comments

Add a Comment
  1. kamil koç firması otobüs firmaları arasında tek tercih ettiğim markadır.

  2. Kamil koçla uzun süredir seyehat ediyordum ama indirimlerden haberim yoktu artık ucuza gideceğim sağolun.

  3. siteniz sayesinde kampanyadan yaralanarak 3 adet site aldım teşekürler

  4. Kartal Evden Eve Nakliyat

    kamilkoç kalıtenin adresi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status