Kamil Koç Mobil Uygulamada %50 İndirim

kamil koc indirim

kamil koc

Son zamanların en çok tercih edilen otobüs firmalarından birisi Kamik Koç mobil için %50 ye varan indirim kampanyası yapmış. Daha önceden kamil koç hafta içi indirimi adlı konumuzda firmayı tanıtmıştık ve indirimlerinden bahsetmiştik. Yeni bir kampanya ile karşımıza çıkan firmanın, böyle güzel indirim haberlerini sitemizde hemen yayınlamak istiyoruz. Siz değerli ziyaretçilerimiz için bu kampanyayı inceledik ve her şeyini açık açık yazıyoruz.

Kamil Koç Mobil Uygulamada %50 ye Varan İndirim

Kamil koç 2016 biterken bu kampanya için yılın son kampanyası diyor. Bunu derken yanına da en büyük kampanyası diye ekliyor. Kamil Koç ‘un mobil uygulamalarından yapacağınız bilet alımlarında %50 ‘ye kadar indirim imkanı sizleri bekliyor. Kampanyadan yararlanmak için mobil siteden, ios ve ya android uygulamalarından bkm express ile ödeme yapmanız gerekmekte. 40 Türk Lirası ve ya üzerindeki bilet alımlarınızda 20 Türk Lirası indirim yapmaktadır.

Kamil Koç mobil indirim

Kamil Koç mobil İndirim

 

Kampanya Detayları

 

 

  • Kampanya 2016 ‘nın sonuna kadar geçerli olup, sadece mobil uygulama, ios uygulama ve mobil site satışında geçerlidir. Bkm express ile 40 Türk Lirasi ve üzerin bilet alımı yapmanız gerekmektedir.

 

  • Biletler için sadece 40 Liranın üzerindeki biletlerde 20 lira indirim uygulanır. Satın alınan biletlerinize 20 Türk Lirası tutarında ki indirim sepette eşit olarak uygulanır.
   Kamil Koç ‘un masa üstü olan web sitesi kamilkoc.com.tr kampanya kapsamına dahil değildir.

 

 

  • Kampanya kapsamında sadece android uygulaması ve ios uygulamasına sahip kullanıcılar yararlanabilir.

 

  • Bkm express sistemi üzerinden yapılmayan ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Müşterilerin özellikle bu kısıma dikkat etmesi gerekmekte.

 

  • Kampanyadan faydalanabilmek için Kamil Koç Yolkart üyesi olmanız gerekmektedir.

 

  • Yolkart üyelerimiz kampanyamızdan sadece bir kere faydalanabilir.
  • Kampanya kapsamında 4500 işlem sınırı vardır. Bu sınıra gelindiğinde kampanya sonlanacaktır.

 

  • Biletler kamil koç gişelerinden iptal edilemez. Bu kampanya kapsamında alınan biletler sadece internet sitesi üzerinden iptal edilebilir ve hareket saatinden en az 6 saat öncesinde iptal işlemi yapılmalıdır.

 

  • Eğer biletler gişeden yazdırılmış ise ve ya hareket saatine 6 saatten az kalmışsa bilet için bir değişiklik yapılamaz. Bilet aktarılamaz ve ya iptal edilemez.

 

  • Kamil Koç ve Bkm Express kampanyayı sonlandırma ve ya koşullarını değiştirme haklarınız saklı tutar.

 

Bu kampanyada dikkatimi çeken husus şu oldu. Bildiğiniz gibi bilet satış işleminde 2 tip fiyat çıkıyor. Bir tanesi internet indirimi diye bir tanesi normal diye ve genelde bu fiyatlar arasında 5 TL fark oluyor. İşte burada indirim hesaplanırken normal fiyattan hesaplanıyor. Yani toplamda bize 15 TL gibi bir indirim yapmış oluyorlar.

Updated: 3 Ocak 2017 — 17:05

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status