Metro Turizm İndirimli Otobüs Bileti

metro turizm indirimli otobüs bileti alma

Metro Turizm

Otobüs yolculuğu yapanların en çok tercih ettiği firmalardan birisidir Metro Turizm. Ülkemizin hemen hemen her yerine seferi olan bir firmadır. Bilet alırken metro dan indirimli otobüs bileti almak için yapmanız gereken bir kaç adım var aslında. Hatta bir tek metro için değil bir çok firmadan bilet alırken bu yöntemleri kullanırsanız indirimli olarak otobüs bileti alabilirsiniz.

İndirimli Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Kısaca bahsedecek olursak indirimli otobüs bileti almak için ilk önce hangi firma ile gidecekseniz onların sitelerine bakın. Sitelerindeki kampanyalar bölümüne bakın ve ana sayfalarına bakın. Daha sonra otobüs bileti arama siteleri oluyor obilet.com ve govego.com gibi bu sitelerden araştırın. O siteler daha çok indirim yapabiliyor. Mesela govego metro ile anlaşma yapıyor ve çok ucuza seyahat yapma imkanı elde etmiş oluyorsunuz. Bazen de yaptığınız sorgu üzerinden sizin bilmediğiniz bir firmanın da oraya gittiğini ve fiyatlarının aslında çok uygun olduğunu görebiliyorsunuz. Bu sayede oradan alarak biletinizi paranız cebinizde kalmış oluyor.

Metro Gülümseten Kampanya

Metronun yeni yapmış olduğu bir kampanya. Dentopia ile ortak yapıyorlar, kampanya detaylarından bahsedeyim. Kampanya kapsamında metro turizm yolcularına dentopia ‘dan tam %30 indirim imkanı sağlıyor. Dentopia diş sağlığı kurumu. Kampanya 1 kasım 2016 ile 20 nisan 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Metro turizm yolcuları biletlerini Özel dentopia ağız ve diş sağlığı merkezine götürüp ibraz ettikleri taktirde %30 indirim elde edecekler. Otobüs yolculuklarında dinlemeniz için cep telefonunuza müzik indirmek bir tercih olabilir. Çünkü yolculuk boyunca her zaman internet çekmeyebiliyor ve ya uzun yolculuklarda internetinizin kotası bitebilir. Bunun için spotify premium ile öncesinde cep telefonunuza şarkıları indirebilirsiniz ve yolculuk boyunca dinleyebilirsiniz. Şu an 3 aylık 0,99 tl kampanyası hala devam etmekte ve bu kampanya bittikten sonra arkadaşlarınız ve ya akrabalarınız ile aile premium paketi alarak devam edebilirsiniz. Metro turizm için internette yaptığınız araştırmalar sonucu pek iyi bir firma gibi görünmese de, Türkiye ‘nin her yerine seferi var ve fiyatları uygun duruyor. Ben suit arabasında yaptığım seyahat tecrübelerimden memnun kalmıştım. Hizmet kalitesi fena değildi, servisi olsun konforu olsun güzeldi. Fakat class arabaları için aynı şeyleri söylemek mümkün değil, suit arabaları ne kadar güzelse class arabaları da bir o kadar kötü. En kısa zamanda bütün hatlarına iyi otobüslerini getirmesi dileğiyle. Herkese iyi yolculuklar dileriz.

Updated: 3 Ocak 2017 — 17:14

1 Comment

Add a Comment
  1. teşekkürler sayenizde memleketimize Gittik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status