N11 11.11 Yılın En Uğurlu Günü Kuponları

n11 tık hızında indirimGeçtiğimiz günler n11 için tık hızında indirim adı altında n11 kuponlarını paylaşmıştık. Bugün yeni bir n11 indirim kuponu konusundan bahsedeceğiz. Yılın en uğurlu günü olarak 11.11 yani 11 kasımı gösteren şirket güzel bir kampanya yapmaya karar vermiş ve her gün farklı indirim kodları paylaşıyorlar. Şimdi biraz bu kampanyadan bahsedelim. Kuponlar sadece cep telefonları için geçerlidir. Ayrıca son yenilikler ile araba fiyatları da eklendi. Siteye girdikten sonra ilgili otomobilin üstüne tıklayarak fiyatını görebilirsiniz. [standout-css3-button href=’https://goo.gl/I9x2rP’ cssclass=” customclass=” nofollow=false opennewwindow=false]N11 Yılın En Uğurlu Günü[/standout-css3-button]\r\n\r\nYılın en uğurlu günü kampanyası 11 kasıma kadar devam edecek ve iki günden daha fazla bir zaman var. Kazanılan n11 indirim kodları sadece 11 kasım günü kullanılabilecek.\r\n

Nasıl Tık Hızında Kupon Yüklerim

N11 sitesinde kupon yüklemek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Yılın en uğurlu kampanyası kapsamında bu kuponları ayın 10’u ve 11’inde site üzerinden yüklemeniz mümkün.

Kampanya dahilinde içeriklere baktığımız zaman. Aslında girdiğinizde anlayacağınız gibi kuponları makul ücretlerde satın alıyoruz. Satın aldıktan sonra zamanı geldiğinde 11 kasım günü bu kuponları kullanıyoruz. Kuponları neler alırken kullanabilirim derseniz. Kampanya dahilinde otomobil, jetski, tekne, deniz motoru gibi taşıtlar var gerçekten ilgi çekici. Cep telefonu, tablet, oyun konsolu, televizyon ve daha nice teknolojik ürünler var. Buz dolabı ve elektrik süpürgesi gibi beyaz eşya kampanyaları da bulunmakta. Araçlar için teypler ve giyim ürünleri de kampanya dahilinde. Erkek giyim de özellikle çok güzel indirimlere rastlamak mümkün. Mutfak ihtiyaçları da kampanya içerisinde bulunmakta ve mutfak için küçük ev aletleri de satın alabilirsiniz.Hemen hemen aklınıza gelen her ürün var saat, matkap, dış fırçası, fotoğraf makinesi vs.. her ürün bulunmakta. Fiyatlara baktığımızda gayet uygun görünüyor ve indirim kuponları ile daha da ucuz fiyatlı ürünleri bulmak mümkün.

Kampanyanın videosunda zaten bir sürü şey açıkça anlatılmış durumda. Biz kampanyayı çok beğendik sizlerinde faydalanmasını istiyoruz. Şu an bazı kuponlar karaborsaya düşmüş gibi. Çıkar çıkmaz hemen bitiyor o yüzden biraz hızlı olmanız gerekmekte. Ben şahsen ilk defa böyle bir sitenin kampanya dahilinde sıfır otomobil sattığına şahit oldum. Nasıl yapılır satışı nasıl olur bilmem fakat yeni araba alacaklar için fiyatları karşılaştırdığımda gayet uygun gözüküyor.

Updated: 3 Ocak 2017 — 17:36

4 Comments

Add a Comment
  1. Bu kampanyadan sizin sayenizde yararlandım ve siparişlerimin gelmesini bekledim. Açıkcası ürünler elime ulaşınca aklıma geldi buraya yazmak tekrar size teşekkürler.

  2. Seo Programları

    Bir türlü şu n11 den alışveriş yapma fırsatı bulamadım, fiyatlar çok uygunmuş ama

  3. Gerçekten herkes için çok yararlı bir konu olmuş teşekkür ediyorum 🙂

  4. Teşekürlerimizi sunarız bu kuponlar her yerde bulunmuyor sağolun 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status