N11 indirim Kuponu Çeki ve Kodu Fırsatı Kaçırma

n11 tık hızında indirimN11 ‘in son zamanlarda yapmış olduğu bir kampanya indirim kuponu veriyor, tık hızında indirim isimli bir hizmet gayet güzel koşulları da gayet iyi alışveriş yapacaklar kullanabilir. Kampanyaya sayfadaki butona tıklayarak erişebilirsiniz. 11 kasıma kadar yapacağınız alışverişlerde tek seferde kullanılabilir. Kuponu almak için sayfadaki kuponlara tıklamanız yeterli otomatik olarak yüklenir.

Ne kadar indirim kazanırım?

Kuponlar 100 tl için 20 tl 300 tl için 50 tl 750 için 75 tl 1500 tl ve üzeri için de 125 tl indirim yapacak şekildedir. Kampanya süresince her kullanıcı yalnızca 1 defa faydalanabilir ve ek olarak kuponlarda 12000 limiti var. Kuponlar bitince kampanya da bitecektir. Bu kampanya ile diğer n11 üzerindeki kampanyaları birleştiremezsiniz. Aynı üye birden fazla hesap satıp sistemi kandırmaya çalışırsa fark edildiği zaman iki hesabındaki kupon da geçersiz sayılır.

Hangi Kategorilerde Geçerli?

Bu kuponlarla altın, gsm sim kartı yüklemesi ve ya hat, gümüş, toptan özel satış ve fırsatlar gibi kategorilerde kullanamazsınız. Bazı bankaların puanlarını kullanabilirsiniz. Ayrıntılar linkte yazmakta. Kupon kullanımından sonra iptal ve ya iade yaparsanız kampanya devam ediyorsa kupon tekrar yüklenir.Tık Hızında İndirim N11 kampanya ile ilgili durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Uygulamayı indirerek chippin kupon kazanma şansı için konumuzu ziyaret ediniz.

Updated: 3 Ocak 2017 — 17:56

1 Comment

Add a Comment
  1. güzel fırsat haber verdiğiniz için teşekkürler ben kullandım ama şu an bitti sanırım umarım başkaları da kullanmıştır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status