Pegasus Flex Kampanyası

Pegasus Flex ile Roma Uçuşları

Aşıklar kenti olan Roma’ya uçmak artık çok daha kolay! Üstelik bir işim çıkar da gidemezsem derdi olmadan, biletinizi satın alırken ekleyebileceğiniz Pegasus Flex ile sınırsızca değişiklik yapma hakkı sadece 4 dolar. Pegasus Flex, biletinizi satın alma sırasında ekleyebileceğiniz, bilete esneklik kazandıran özgürce bilet değiştirme hakkıdır. Böylece biletinizi istediğiniz tarih ve saate sorunsuzca değiştirebilirsiniz. Bunun için Pegasus Flex kampanya detaylarımızı inceleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • 26 Mart 2017 tarihine kadar Türkiye çıkışlı ve Roma varışlı tüm uçuşlarda kullanabileceğiniz Pegasus Flex’i, biletinizi satın alırken ekleyebilir ve avantajlarından faydalanabilirsiniz.
  • Uçuşunuza 6 saat kalana kadar satın alabilirsiniz.
  • Sadece satın almış olduğunuz bilet için geçerlidir ve check-in yapmış olsanız dahi değiştirme hakkınız bulunmaktadır.
  • Yalnızca uçuş değişikliği için kullanılabilir iadeyi kapsamaz.
  • PegasusFlex satın alınan uçuşunuzda değişiklik yapmak istiyorsanız ceza ödememek için değişikliği en az 2 saat önceden yapmalısınız.
  • Değişiklik yapacağın uçuş arasında fiyat farkı varsa bu fiyat tahsil edilir.
  • Kampanyamızda check-in bedeli dâhildir. Her bir misafir ve uçuş için 8 Dolar’dan başlayan check-in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, uçuş yapılacak hatlar ve ülkeler çapında değişiklik gösterebilir.
  • Pegasus Flex’i yalnızca uçuş değişikliğinde kullanabilirsiniz, isim değişikliği için kullanılmaz.
  • Süper Eko, Eko veya Avantaj paketlerimiz için satın alabilirsiniz.
  • Pegasus bu uçuş kampanyalarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Nereden Alabilirsiniz?

Pegasus’un internet sitesi olan www.flypgs.com, acenteler ve çağrı merkezleri üzerinden biletinizi satın alırken Pegasus Flex’i ekleyebilirsiniz. Kişi başı tek yön yurt dışı fiyatları 9,99 Euro’dan başlamaktadır. 6 Mart 2017 tarihinde başlayan Pegasus Flex kampanyamız 26 Mart 2017 tarihinde kadar geçerlidir.Biletlerini önceden satın alarak ve en uygun fiyatları yakalamak isteyen Pegasus’un değerli misafirlerinin artık endişe etmesine gerek yok. Misafirler, biletlerini alırken Pegasus’un avantajlı hizmeti olan Flex’i tercih ederek seyahat planlarını değiştirmeleri gerektiğinde biletlerini ceza ödemeden diledikleri yöne ve tarihe dönüştürebilecek. Böylece bu süreçte yapacağınızRomauçuşunuzu dilediğiniz gibi erteleyebilir ve rahatça biletinizi değiştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status