Pegasus Yurtiçi Bilet 29,99

Pegasus indirimli uçak bileti

Son zamanlarda yaptıkları kampanyalar ile isimlerinden çok söz ettiriyorlar. Özellikle yerli müşterileri için, yurt içi uçuşlarda bir çok indirim imkanı sağlıyorlar. Şimdi yine güzel bir haberler karşımıza çıktılar. Yurt içi bütün uçuşlarda bilet fiyatı sadece 29,99 Türk lirası. Bu kampanya sadece 70 bin koltuk ile sınırlı yalnız. Almak için biraz acele etmeniz gerekmekte.

Kampanya Detayları

İç anadolu, ege ve akdeniz bölgesinde bulunan bütün iç hatlarda uçak bileti sadece 29,99 Türk Lirası. Bu kampanya 70000 koltuk ile sınırlıdır. 17 kasım tarihine kadar internet sitesi üzerinden ve ya mobil uygulamadan biletleri almanız gerekmektedir. Aldığınız biletleri 1 aralık 2016 ve 25 mart 2017 tarihleri arasında kullanabilirsiniz. Önceden ileriye dönük alacağınız biletler için gayet mantıklı bir seçim olur.

Kampanya Kuralları

Kampanya sadece aşağıdaki hatlarda geçerlidir;pegasus indirimli hatlarUçuş tarihiniz olan 1 aralık ve 25 mart arasında aşağıdaki tarihler kampanya kapsamı dışındadır. 19 Ocak  – 23 Ocak 28 Ocak – 29 Ocak – 2 Şubat – 6 Şubat Bilet satışları Türkiye saati ile 17 kasım 23,59 da bitecektir. 14 Kasım ile 17 kasım arasında biletler alınabilecektir. İndirimli bilet ücreti 29,99 Türk Lirasıdır.\r\n\r\nKampanya dahilindeki biletlerin kontenjanı 70000 koltuk sayısı ile sınırlıdır. İndirimler aktarmalı uçuşlarda geçerli olmayıp sadece direk uçuşlar için geçerlidir. Kampanyalı bileler sadece eko sınıfta bulunmaktadır. Acentelerden almış olacağınız biletlerde indirim yoktur. Sadece internet sitesi ve mobil uygulama üzerinden alacağınız biletler de indirim bulunmaktadır. İade iptal ve değişiklik gibi hizmetlerde bileti aldığınız sınıf doğrultusunda işlem yapılmaktadır. Kampanyalı bilet fiyatına check-in bedeli dahildir. Pegasus bu kuralları değiştirme ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar

Updated: 3 Ocak 2017 — 17:27

5 Comments

Add a Comment
  1. Zeka Geliştiren Oyunlar

    Pegasus harika kampanyalar yapıyor lakin hizmet kalitesi berbat.

  2. Kampanya çok güzel severek takip ediyorum pegasusu çok güzel zamanlama gerçekten tamda seyahat yapacaktım iyi denk geldi.

  3. Pegasusun bu indirimleri arada oluyor takip edince insan karlı çıkıyor.

  4. Pegasus ara ara böyle güzel kampanyalar yapıyor ama çok uygun olmayan ters saatlere yaptığından ilgi görmüyor. Bu kampanyayı düzenleyen zatı muhteremler biraz daha olayı irdeleyip milletin karşısına sunsunlar.

  5. Merhabalar sitenizi yeni buldum ama gerçekten çok faydalı bilgiler paylaşıyorsunuz, bundan sonra sürekli takip edeceğim, pegasus şimdilik kaçırdım ama diğer indirimlerden faydalanabilirim. hizmetleriniz için teşekkürler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status