Pegasusla Kıbrıs Daha Farklı

Pegasusla Kıbrıs Daha Farklı

İş yaşamı gereği sıkça seyahat etmek durumunda kalan ve gezmeyi yeni yerler görmeyi seven herkes pegasus fırsatları ile mutlaka faydalanmalıdır. Her dönem farklı kampanyalar ile müşterilerine uygun fiyatlara uçuş keyfi yaşatan pegasus yine bu sefer Kıbrıs seyahatlerin de ortaya koyduğu kampanyalarla göz dolduruyor. Kış günlerinde Kıbrıs sıcağını yaşamak isteyenler için oldukça cazip bir fırsat pegasustan müşterilerine geliyor.

Mobil Uygulama İle İndirim

Pegasus ile mobil uygulama üzerinden yapacağınız bilet alımı sayesinde kıbrısa sadece 75 tl den başlayan fiyatlar ile pegasus farkıyla bilet bulabileceksiniz. Kampanya geçerlilik süresi 1 aralık 2016 – 25 mart 2017 arasıdır. Bu tarihlerde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için acele etmeli bu kampanyanın sadece 25.000 adet koltukla sınırlı olduğunu unutmamalısınız.

Pegasus kış kampanyası ile mobil uygulamadan aldığınız bilet sayesinde yavru vatana uygun fiyata seyahat etme fırsatını kaçırmayın. Diğer kampanyalar daha detaylı bilgiler için pegasus merkezleri veya web sitesi yada müşteri temsilcileriyle görüşerek detaylı bilgi alabilir; güncel kampanyalar gelecek olan kampanyalar dahil öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status