Pegasus’tan Dünya Kadınlar Gününe Özel %30 İndirim Kampanyası

 

Pegasus’tan Dünya Kadınlar Gününe Özel %30 İndirim Kampanyası

 

Pegasus, Dünya Kadınlar Günü’ne Özel olarak Avrupa’nın en güzel noktalarına %30 indirim kampanyası uyguladı. Kampanya 7 ila 8 Mart 2017 tarihleri arasında satın alınacak Prag, Budapeşte, Viyana, Roma, Milano, Bolonya, Barselona, Madrid ve Londra seyahatleri için geçerli olmakta ve tam olarak %30’luk bir indirimi kapsamaktadır.

 

Kampanya Özellikleri

 

Pegasusun yapmış olduğu Dünya Kadınlar Gününe Özel Kampanya kapsamında, satış tarihi 7 ila 8 Mart 2017 tarihleri arasında, Türkiye yerel saatine göre 8 Mart 2017 saat 23.59’a kadar geçerli olmaktadır. Bu tarihler arasında alınacak olan biletlerde uçuş tarihinin 15 ila 22 Nisan 2017 arasında olması gerekmektedir. Kampanya kapsamı dışında olan tarihler ise 28 Nisan – 2 Mayıs 2017, 18 Mayıs – 22 Mayıs 2017, 8 Haziran – 12 Haziran 2017şeklinde olmaktadır.

 

Kampanya Kuralları

 

İlk olarak www.flypgs.com ya da mobil uygulama üzerinden uçuşunu gerçekleştirmek istenilen kampanya dâhilinde olan tarih seçilmelidir. Kampanyadan yararlanmak için karşınıza çıkacak olan Kampanyalar bölümünden “Seçili Yurtdışı Hatlar-%30 İndirim” seçeneği işaretlenmelidir. Sonrasında ise Onayla/Devam butonuna basıldığı zaman %30 indirimin ödeme ayrıntıları bölümündeki toplam tutarda uygulandığı görünecektir.

 

İndirim, Türkiye çıkışlı veya varışlı, belirtilen dış hat uçuşları için geçerli olmaktadır. İndirim, iç hat bağlantılı dış hat uçuşlarında sadece dış hat uçuşuna, Türkiye transit geçişli dış hat-dış hat uçuşlarında her iki dış hat uçuşuna da uygulanmaktadır. Kampanyadan çocuk misafirler de yararlanabilmektedir. Kampanyaya Kıbrıs uçuşları dâhil edilmemektedir. İndirim dış hatlarda Süper Eko paket ücreti üzerinden uygulanmaktadır. Süper Eko dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanmaktadır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücrete tabi olmaktadır. Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyası ile birleştirilememektedir. Kampanya yalnızca flypgs.com ve Pegasus kampanya mobil uygulaması aracılığıyla satın alınan biletler için uygulanmaktadır. İptal, iade ve değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olmaktadır. Bu kampanya dâhilinde Pegasus kampanya kuralları ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status