Real-Debrid Premium Üyelik %25 Daha Fazla

İnternette onlarca indirme sitesi var ve bir çoğu premium üyelik istiyor. Bir çok torrent sitesi ve ya farklı türde indirme siteleri çeşitli siteler üzerinden yükledikleri dosyaları bizlerin indirmesi için link halinde paylaşıyorlar. Bu indirme işleminde normal üyelik olarak ve ya ücretli üyelik olarak indirme seçenekleri oluyor. Bu seçenekler arasında limit farklılıklar var tabi ki de, ücretli üyelikte indirme limiti olmazken daha yüksek hızlarda indirme işlemi yapabiliyoruz.\r\n\r\nKüçük boyutlu dosyalarda belki bu limit sıkıntı olmazken büyük dosyalar da dakikalar sürecek işlemler saatler sürebiliyor. Ayrıca indirme işlemi öncesinde ortalama olarak 60 saniye gibi bir bekle süresi çıkartabiliyorlar bu da baya can sıkıcı aslında. İşte bu nokta da karşımıza bu imkanları bize sağlayan bir site çıkıyor.

Real-Debrid.Com Ne İşe Yarar?

Bilinen bir çok dosya yükleme/indirme sitesinin premium üyeliğini tek bir site üzerinden çok daha ucuza almanıza yarar. Turbobit, upload.to, letitbit ve rapidgator gibi sitelerin hepsinde sanki ücretli üyeliğiniz varmış gibi işlem yapmanızı sağlar. Ek olarak bu sitelerin hepsinden birer aylık üyelik alsanız toplamda 40 Euro gibi bir ücret ödemeniz gerekirken Real-Debrid ile bu ücret sadece 4 Euro gibi bir fiyata düşüyor ve bu onda biri fiyatı.\r\n\r\nHatta daha uzun süreli alımlarda bu fiyat çok daha makul seviyeler düşebiliyor. Hatta bu alımları yaparken premium üyelik alımı sayfasında “WINTER16” kodunu girerseniz %25 daha uzun süre premium üyeliğinizi kullanma hakkı elde ediyorsunuz. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için son tarih 31 aralık 2016.

Real-Debrid Premium uyelik &25 daha fazla süre

Real-Debrid Premium Üyelik Fiyatları

Bu işlemler sonrasında kayıt olurken verdiğiniz mail adresinize ücretsiz 15 gün kullanmalık kod gönderiliyor. Fakat bu kodu kendiniz için kullanamıyorsunuz başkasına vermeniz gerekmekte. Onun için de konu altında yorum olarak birbirinize gönderirseniz sizin sayenizde başkaları da faydalanmış olur.

Updated: 3 Ocak 2017 — 15:56

2 Comments

Add a Comment
  1. Lara Trafik Sigortası

    Debrid Siteleri Olmasa Napardık Acaba

  2. çok teşekkürler çok başarılı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status