Replika Telefon Kapıda Ödeme Seçeneği

replika telefon kapida odeme secenegi en ucuz

Replika Telefon

Özellikle çin ve kore de yapılan telefonlar aynı zamanda oem ve ya yan sanayi olarakta çıkmaktadır. Son yıllarda ülkemiz de de çok yaygınlaşması ile birlikte insanlar replika telefon nedir diye merak etmeye başladılar. Fiyatı ile insanları cezbetse de bir denetlemesi olmadığı için sağlık açısından pek önerilmemektedir. Bu gün bir çin malı telefon nereden baksan orjinalinin çeyreği fiyatından bile daha ucuza gelebilmekte.Özellik olarak ise replika telefon aslının performans olarak hemen hemen yakın özelliklerde olurken, malzeme kalitesi olarak çok gerisinde kalıyor. Bu telefonlardan verdi ve bandrol ücretleri alınmadığı için çok ucuz olabilirken. Sar değerleri çok yüksek olduğu için sağlık açısından önerilmemektedir.

Replika Telefon Nedir?

En son bir tane Samsung Note 5 Replika inceleme fırsatım oldu ve ürünün videosunu da inecledim. Videosunda zaten telefonu tanıtan kişi her şeyi açık açık söylüyor. Ürünün özellikleri gayet iyi akıcı bir menüsü var öyle takılan yavaş bir akışı yok. Ürünün fiyatı 300 lira ve aslı 2300 olduğunu düşünürsek neredeyse bedava.

Bunlar haricinde telefonun içerisinde android 5.1.1 vardı ve 4 çekirdekli bir işlemciye sahipti. Ek olarak telefonun rami 2 Gb. Hafıza olarak telefona sd kart takılamıyor fakat telefon 32 gb görünse de aslında 16 gb. Lafı fazla uzatmıcam samsung s7 edge replika olsun bu telefon olsun ikisi de fena değiller. Fiyat performans olarak iyi telefonlar olsalar da bu telefonlardan dayanıklılık beklememek lazım. Genelde birçoğuna Türkçe rom atılıp imei kaydı ile gönderiliyor. Kapanma olayı olmuyor bazıları ise güncelleme bile alıyor. Aldığınız yerin garantisi olabiliyor böyle telefonları almanızı öneririz.Ek olarak tabi ki de durumu olan hiç kimseye kore malı telefon almasını önermeyiz. Sonuçta bu telefonlar hem dayanıksız hem sağlık için çok daha zararlı telefonlar ama illa alacam diyorsanız kapıda ödeme seçeneği ile almalısınız. Telefonunuz gelir kargocunun yanında açarsınız telefonunuzu bakarsınız içine her şey tamsa ve bir sorun yoksa ödemesini yaparsınız. Yok değilse zabıt tutturup telefonu geri yollarsınız.Bu telefonları kullananların en çok yaptıkları hatalardan bir tanesinden bahsetmek istiyorum. Güvenlik açısından telefonunuzu şarjdayken kullanmayın. Çünkü bu telefonların sarj kısımlarında bir güvenlik önlemi olmadığı için batarya patlayabilir ve size zarar verebilir. Bu önleminizi alın hatta mümkünse telefonunuz kapalıyken saja takmanız da fayda var.

Updated: 3 Ocak 2017 — 15:31

1 Comment

Add a Comment
  1. Kesinlikle almayınız bende 3 tane var bi işe yaramaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status