Spotify Aile Premium Paketi 14,99

spotify-indirim-aile-premium-paketi ve bedava hesapSon zamanlardaki yaptıkları ile şarkı dinleyenlerin en çok kullandığı uygulama haline geldi spotify. Bir dönem dağıttıkları bedava premium paket ile, ücretli sürümü kullanmanın tadını herkese tattırdılar. Kendi deneyimlerimden bahsedecek olursak, ben ücretsiz sürümünü fazla kullanmadım fakat ücretli sürümde dikkatimi çeken iki farklı özellik vardı.

 

    1. Ücretsiz sürümde müzik geçişlerinde reklamlar çok can sıkıcı olabiliyor. Ücretli sürümde hiç reklam yok şarkı dinlerken sadece müzik ile ilgileniyorsunuz. Bir diğer farklılık ise yine burada bahsetmek istiyorum ondan, premium üyeler için ses kalitesi daha üst seviyeye çıkartılabiliyor. Özellikle iyi seviye kaliteli bir kulaklığınız varsa farkı gerçekten hissedeceğinize eminim.

 

    1. Diğer gözüme çarpan özellik ise benim en çok kullandığım özellikti sanırım, çok beğenmiştim. Telefonunuza şarkı indirebiliyor olmak. Eğer spotify premium üye olduysanız. Telefonunuza spotifyda dinlediğiniz şarkıları indirebiliyorsunuz. İndirdiğiniz bu şarkıları her zaman ve her yerde internet bağlantınız olmaksızın spotify uygulaması üzerinden dinleyebiliyorsunuz. Bu gerçekten çok güzel bir düşünce yalnız sadece premium üyelere verilmesi bence çok kötü, keşke ücretsiz üyelerde faydalanabilse. Ben kendimden örnek veriyim, evimde wi-fi bağlantım varken playlistimi komple indiriyorum telefonuma. Zaten sınırlı olan mobil veri internetimi dışarda gezerken. spor yaparken ve ya seyahat ederken müzik dinlemeye harcamak zorunda kalmıyorum.

 

 

Spotify Aile İçin Premium

Şimdi sizlere premium almanın ucuz bir yolundan bahsedeceğim. Bu yok ilk başta tek gibi gözükse de ödeme aşamasına geldiğimizde iki farklı seçenek olacak önümüzde ve ona göre fiyat yarı yarıya düşecek. Şimdi bu yoldan bahsedelim. Yalnız ikiye ayrılacak olan yol şu an geçerli değil sanırım o kampanya bitti ama ileride tekrar devam edeceklerini düşünmekteyim o yüzden yazıma ekliyorum. Spotify ‘ın yapmış olduğu aile paketi ile ucuz fiyata neredeyse bedavaya premium üye olmanız mümkün. Nasıl olduğundan bahsedelim. Aile paketi almak için aile olmanıza gerek yok herhangi bir arkadaşınızla ve ya başka arkadaşlarınızla toplu halde alabilirsiniz. Spotify aile paketi 6 kişiye kadar bu paketi kullandırıyor. Mesela ben şu an bu paketi satın aldım ve kullanmak isteyen 2 arkadaşıma daha verdim. Daha sonradan kuzenlerimde istedi 3 tane daha verebiliyorum. Toplamda 6 kişiye kadar premium olarak bu paket sayesinde kullanabiliyoruz. Ücret kısmından bahsedecek olursam. spotify aile premium paket sadece 14,99 Türk Lirası, bence bedava bir fiyat. Bazı forumlarda bu paketi almak için grup oluşturulduğunu görebilirsiniz. Bu hesaptan alınca 6 kişi aldığınızı var sayarsak kişi başına 2,5 TL gibi bir fiyata denk geliyor, gayet ucuz. Enparanın geçtiğimiz aylarda biten ama benim görüşüme göre tekrar devam ettireceği kampanyası var, o kampanya kapsamında alırsanız. Aylık 7,5 tl gibi bir fiyata geliyor ve eğer 6 kişi alırsanız kişi başı 1,25 Tl. Gerçekten söylenecek söz yok, sadece 1,25 Türk Lirasına spotify premium kullanmak, sanırım ücretsiz sürümünü kullanan bir kişi dahi kalmasın diye böyle bir şey yapmışlar.

0,99 TL karşılığında 3 ay

3 aylık spotify 1 liraBugün gördüğüm bir kampanya var. Bu teklif sadece 1 ocak tarihine kadar geçerli bence kesinlikle kaçırmayın. Tam 3 aylık premium paket sadece 0,99 Türk Lirası. Reklam yok, istediğin müziği sınırsızca dinle. İstediğin müziği indir internetin yokken dinle. İstediğin şarkıyı istediğin gibi sınırsızca atla.\r\n[standout-css3-button href=’https://goo.gl/mD3J4r’ cssclass=” customclass=” nofollow=false opennewwindow=false]0,99 TL karşılığında 3 ay[/standout-css3-button]

Updated: 3 Ocak 2017 — 17:25

2 Comments

Add a Comment
  1. paket için teşekkürler

  2. Harika oldu bu 0.99tl ye 3 ay spotify kampanyası teşekkürler bilgilendirme için 10 numarasınız burda denk geldim ve hemen aldım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status