Su Kaçağı Tespitinde Kampanya

Su kaçağı nasıl bulunur ? Görüntülü su kaçağı bulma, kaçak görüntüleme cihazları kullanılarak yapılır ve hasar oluşturmadan arıza tespit işlemleri uygulanır. Örneğin, görüntülü pis su kaçağı tespiti işlemleri için pis su gider borusu içinden hiçbir yere zarar vermeden görüntüleme yapacak kameralar kullanırız. Gider borusunda tıkanıklık sorunu gibi nedenlerden farklı sebeplere kadar sızıntı oluşabilir. Gider su kaçaklarının tam yerini 20-30 metre ve daha uzun alanlara kadar ulaşabilecek kameralı sistem ile tarar ve sızıntı, çatlak noktası, kırılan gider borusunun bulunması işlemlerinde %100 başarılı şekilde incelemelerde bulunur ve ona göre tam çözüm sunarız. Peki, su kaçağı nasıl bulunur konusunda hangi cihazlar kullanılır?

 

su kaçağı tespiti

Su Kaçağı Tespitinde Kampanya

Su kaçağı nasıl bulunur ? Pimaş borularda su kaçağı görüntüleme cihazı nasıl kullanır? Gider pimaş borusunda su arıza tespiti için kanal içinden görüntü alırız ve sızdıran alana kapatıcı ilaç gönderilebileceği gibi en az hasarla o alana ulaşabilecek türde veriye elde eder ve küçük bir tadilat ve garantili sonuç ile çalışmaları tamamlayabiliriz. Temiz, şebeke, sıcak su borusunda su sızıntısı gibi konularda ise birkaç farklı cihaz kullanırız.

Test pompası ve ses dedektörü yardımı ile su sızıntıları olan daireyi cihazla bulma işlemleri basınç testi ve ses analizleri ile nokta yerini tespit etmemizi sağlar. Gerisi o tesisat türündeki sızıntı miktarını cihazın hesaplaması ve duruma göre ilaç veya onarım yapılması işlemleri ile devam edecektir. Cihaz olmadan su kaçağı bulunur mu? Son derece tehlikeli, riskli ve kıra kıra su kaçağı bulma gibi yanlış bir yöntemdir. Tahmini olarak hareket edilir, işçilik masrafı çoktur ve yeri bulunacak olsa bile birden fazla su sızıntısı noktası varsa maalesef yine su sızacaktır. O halde su kaçağı nasıl bulunur konusunda cihazlı teknolojilerinin her zaman güvenilir olduğundan hem fikiriz.

su kaçağı kampanyası

 

99 TL Kampanya ! Alt kata sürekli su damlıyor, su akıyor sorunlarında sorun eğer sıcak su tesisatında ise duvar, fayans içlerine yönelik taramayı termal kamera su kaçağı bulan cihazla tarama yaparak saptayabiliriz. Genelde %80 gibi oranlara yönelik kaçak sorunları sıcak su borularında çıkmaktadır. Kireçlenme, içinde pislik birikmesi, su borusunda basınç sorunu gibi pek çok nedeni olabilir. Duvara, fayansa tutulması esnasında sıcak su geçen borunun tam nokta yerini ve sızıntı alanını saptayabiliriz. Matkap ile kırılması sağlanarak uygun fiyatlar ile su kaçağı onarımı yapabiliriz. Kırılacak bölge çoğu zaman avuç içi kadar yer alır ve o bölge bile sorunu direkt görmemizi sağlar. Garantili su kaçağı nasıl bulunur alanında sertifikalı uzmanlarımız ile tesisatınızı güvence altına almak istiyoruz.

Su kaçağı nasıl bulunur ? Soğuk su tesisatında su kaçağı tespit etme nasıl yapılır ? Suyun sızma miktarı çok az ve sessiz ise test pompasında varlığını saptayabilir ve tesisata onarım sıvısı gönderilmesi ile iğne kalınlığı gibi çok küçük alanları bile onarabiliriz. Su kaçağı bulma alanında ses dedektörü cihazının gelişmiş ses toplama mekanizması ve ekrana yansıyan verileri de kullanarak tesisattaki kaçak noktasını hatasız olarak saptayabilir ve tıpkı termal kamerayla kaçak bulma işleminde olduğu gibi işaretlenen alanda küçük bir tadilat ve onarım işlemleri yapabiliriz. Şebeke vanası kapalı hale geldikten sonra kuruma oluyorsa sızıntı bu tesisattan dolayı olabilir. Kombi, gider su boruları, kaloriferde su kaçağı nasıl bulunur şikayetleri için gelişmiş cihazları kullanarak profesyonel işçilik üretmekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status