Türk Telekom Ailece Kampanyası 15 GB İnternet

Turk-Telekom ailece 15 gb internet kampanyası

Turk Telekom Ailece

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Kampanyanın iki türlüsü var. Türk telekom evde internet kullanıcısıysanız ve ya Türk telekom üzerinde ev telefonunuz varsa kampanya fiyatı düşmekte. Eğer Türk telekom ev interneti ve ya sabit ev telefonu aboneliğiniz varsa aylık 89 TL yerine 69 TL ye alabilyiorsunuz. Türk telekomun aboneleri için böyle bir indirim yapması çok hoş olmuş gerçekten. Eğer ihtiyacınız varsa kullanabilirsiniz. Sonuçta 20 TL gibi bir indirim oluyor hiç az bir indirim değil.

Ailece 15 GB Tarife Bilgisi

Eğer yukarıda ki gibi aboneyseniz, ailece 15 gb tarifesini 69 liraya alabiliyorsunuz. İstediğiniz 5 kişi ile paylaşabileceğiniz 5000 dakika her yöne, her yöne sınırsız sms hakkı, 15 gb sınırsız cepten internet paketi ve grup içindeki kişilerle sınırsız konuşma hakkı sadece 69 TL oluyor.

Ailece 15 GB Kampanya Bilgisi

Başka bir gsm operatöründen Türk telekom faturalı hatta geçiş yaparsanız ve ailece 15 gb kampanyasından yararlanırsanız, taahhütünüz süresinde aylık 10 TL indirim kazanıyorsunuz. Yani yukarıda belirttiğimiz gibi; her yöne sınırsız sms, her yöne 5000 dakika konuşma süresi, 15 gb cepten internet ve gruptaki 5 kişi ile sınırsız görüşme 89 TL yerine 79 TL olmuş oluyor.

Ailece 15 GB Kampanyasına Kayıt Olmak

Ailece 15 Gb kampanyasından yararlanmak için Türk telekom abonesiyseniz ( hat sahibi olmanıza gerek yok internet ve ya sabit telefon müşterisi de oluyor ) “AILECE 15GB KAMP” yazıp bir boşluk bırakıyorsunuz TC Kimlik numaranız ile birlikte 5555’e kısa mesaj gönderiyorsunuz. Gelen onay mesajı ile kampanyaya kayıt olmuş oluyorsunuz. Taahhüt sözü vermek için ise SOZ  yazarak 5555’e göndermeniz gerekmekte. Ayrıca bu tarifeden bunlar haricinde yararlanmak istiyorsanız toplamda 89 TL ödeyerek faydalanabilirsiniz. Taahhütsüz olarak aylık ücret 119 TL’dir. 12 ay ve 24 olmak üzere iki tip taahhüt türü vardır. Kampanyadan sadece TC mobil hat sahipleri faydalanabilir. Kampanya ilk kayıt olan 100 Bin müşteri ile sınırlıdır ve son katılım tarihi 31 aralık 2016 tarihidir. Kampanya süresindeyken başka bir kampanyadan faydalanmak istediğiniz de kampanya otomatik olarak sona erer. Kampanya kapsamında faydalanılan indirim bedeli sona erer ve herhangi bir cayma bedeli size yansıtılmaz. Aile olarak Türk telekom kullananlar için çok iyi bir tarife. Genel olarak 5 kişi 3 gb gibi bir internet düşüyor fakat herkes o kadar internet kullanmayabilir. Ortak kullanımda olması burada avantaj olabiliyor yani bir başkasının kullanmadığı interneti siz yeni paket almadan kullanabiliyorsunuz.

Updated: 3 Ocak 2017 — 16:08

1 Comment

Add a Comment
  1. kaliteli bir paylaşım olmuş teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status