Turkcell + Superonline 79 TL Salla Kazan

turkcell-superonline-salla-kazan-indirim

Turkcell Superonline

Evimdeki internetim de cep telefonumdaki internetimde turkcellden olsun diyorsan bu kalitede olsun istiyorsan tam sana göre bir paket yapmışlar. Turkcell + Superonline ile hem mobil internet ve cep telefonu tarifesi hem de ev internetinin beraber olduğu bir paket mevcut. Şimdi bu paketi biraz yakından inceleyelim.

Turkcell Tarifeler ve Paketler

Ben en düşük paketi anlatacağım ve bütün paketlerin bir olduğu resmi sizler için konuya ekleyeceğim. Bu pakette 79 liraya superonline internet ( 50 mbps hız ve 75 gb adil kullanım kotası ) + 4 gb mobil internet 500 her yöne dakika ve 1000 her yöne sms içeriyor. Aynı paketin sadece 10 lira farkla 89 liraya 6 gb cepten internet olanı da var. Bu tarife de 2 yıl taahhüt istiyor.

Turkcell Suporonline Paketleri ve tarifeler

Turkcell Suporonline Paketleri

Bence alınabilir ben çok beğendim. Şu an zaten superonline kullanmaktayım ve çok memnunum. Yanında turkcell tv, bip, fizy gibi hizmetleri de belirli bir süre ücretsiz veriyorlar. Kullanılan mobil internet ve dakikalar arttıkça fiyatı da artıyor. İlk iki tarifeden sonra 1000 dk lık tarifeler var, 1000 her yöne dakikanın yanına 10 gb mobil internet ile 109 Türk Lirasına sahip olabilirsiniz. Ayrıca 15 gb internet olan tarifede yine 1000 dk ile 129 lira.\r\n\r\nKomple paketleri incelediğimizde bence adil kullanım kotası az, superonline sitesinde adil kullanım kotası daha yüksek paketler mevcut. Kampanya kapsamında bu internet bilgileri verilmiş fakat bence aldıktan sonra paket diğeri ile değiştirilebilir. Turkcell faturanızı sorgulamak için buradaki linke tıklayarak fatura sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Turkcell hesabım Uygulaması Salla Kazan

Bu işlemi yapmadan önce Turcell hesabım uygulaması güncel olması gerekmektedir. Kampanyadan haftada bir olmak üzere her hafta faydalanabilirsiniz. Kampanyadan sadece ses hattı, bireysel ve kurumsal faturalı, bireysel hazır kart aboneleri faydalanabilirler. 28 kasım 2016 tarihinde başlayan bu kampanya 2 ocak 2017 tarihinde saat 09:00 ‘da son bulur. Pazar günü 23:50 ye kadar hediye alma hakkınızı kullanabilirsiniz ve her pazartesi sabah 09:00 da yenilenir.

Salla Kazan Hediyeleri

Haftalık Her yöne 100 Dakika Haftalık Her yöne 500 Dakika Haftalık Her yöne 1000 Dakika                     Haftalık Her yöne 10000 Dakika Haftalık 1 GB İnternet                                     Haftalık 2 GB İnternet Haftalık 4 GB İnternet                                     Haftalık 10 GB İnternet Günlük Her yöne 100 Dakika                         Günlük 1 GB İnternet Haftalık Her Yöne 1000 Sms                          Haftalık 1000 Dakika Turkcell Aylık 10000 Dakika Turkcell                         Aylık 1 gb internet Aylık 10 gb internet                                         Aylık Turkcell Tv+ üyeliği Aylık Fizy üyeliği

Updated: 3 Ocak 2017 — 17:18

3 Comments

Add a Comment
  1. Turkcel diğer operatörlere göre biraz pahalı olsada en kalitesi bence.

  2. tanıtım filmi

    Yine Türkcell yapıyor bu işleri sağolsunlar

  3. Türkcell döktürmüş yine 😀 teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status