Ücretsiz Lisanslı Antivirüs Programı 2016

ücretsiz olarak kullanabileceğiniz lisanslı antivirüs programı

ücretsiz lisanslı antivirüs programı

Hepimizin bilgisayarında olması gereken programların başında gelir. Ücretsiz antivirüs programı almak için yapmanız gerekenleri bu konu altında anlatacağım. Ücretsiz lisanslı antivirüsler genellikle programcının tanıtım amacı ile gittiği bir yöntem. Sizlere bedava tam sürüm programı verip daha sonrada kullanırsın umudu ile bekliyorlar.

Ücretsiz Antivirüs Programı

Bitdefender Total 2017: 3 ay boyunca bedava kullanabileceğiniz bir paketi mevcut. Daha önce kullandım güzel bir program sürekli güncel kalıyor. Tarama testlerinde en iyilerden birisi olarak görüyorum. İnternet security si de gayet iyi durumda. Ben kullandığım dönemde çok memnundum. Sadece bilgisayarı biraz kastırıyor gibi geldi bana onun haricinde bir sorun görmedim. Bitdefender Total 2017 Gdata: 3 ay yine ücretsiz lisans veriyor. Bu programı kullanmadım fakat sadece duydum. Hafif bir program diyorlar bilgisayarı fazla kasmıyormuş ama yinede bir bitdefender olacağını düşünmüyorum. İsterseniz siz yine de bir  deneyin ama üstteki program bence çok daha iyi. Gdata 3 ay Norton: 3 ay ücretsiz lisans veriyor. Linkte öğrenciler için yazıyor ama herkes kullanabiliyor sanırım. Norton benim kullandığım en iyi antivirüs programı. Gözüm kapalı tavsiye edebilirim. Hem hafif sisteminizi yormuyor hem sürekli güncel hiç bir virüsü kaçırmıyor. 3 ay boyunca alın deneyin daha sonra zaten ucuza bir sürü lisans bulabileceksiniz.Norton 3 ay F-secure: 4 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu yazılım son zamanlarda gayet iyi durumda gerçekten. Bir kaç değerlendirme raporunda gördüğüm kadarı ile üst sıralara tırmanmaya başlamış. Kullanmadığım için tam net bir şey diyemeyeceğim ama kullanılabilecek bir program gibi duruyor. F-secure 4 ay Avg: 1 yıl boyunca ücretsiz antivirüs hizmeti sağlıyor ve gayet iyi stabil çalışan ve güncel bir program. Almanızı öneririm 1 yıl boyunca kafanız rahat edecektir inanın bana. Avg kullandığım zamanlarda çok memnundum, bilgisayarı windows yükseltmesi için format attığım sırada silindi tabiki. Daha sonrasında ise ücretli norton aldığım için tekrar kurmadım ama 1 yıllık lisansın ücretsiz oluşu insanı cezbetmiyor değil Avg 1 Yıl

Banka Kampanyaları

Bunlar haricinde bankaların sağladığı kampanyalar var onlardan bahsedeyim belki aramızda bu bankaları kullananlar vardır. Odeabank tam 1 yıllık Norton lisansı veriyor. Bence süper bir hizmet hem de norton benim gözümde en iyisidir. Teb bankası 6 ay boyunca kullanmanız için ücretsiz eset lisansı veriyor. Eset çok iyi bir programdır ben ücretsiz lisansını bulamadığım için konunun baş kısmına ekleyemedim ama çok iyi bir program. Garanti bankası ise Webroot veriyor. Açıkcası program hakkında hiç bir bilgim yok o yüzden pek bir şey diyemiyorum. Bu programlardan en az bir tanesini alın kurun bilgisayarınıza ve virüs nedir kafanıza takmayın. Özellikle önerdiklerime bakın gayet güzel kullanışlı programlar içiniz rahat etsin.

Updated: 3 Ocak 2017 — 17:52

8 Comments

Add a Comment
 1. Ben ücretli kullanıyordum fakat ücretsiz antivürslerin hiç bir farkı olmadığını anladım. Teşekkürler.

 2. Mehmet karadağ

  Uzun zamandır kullandığım antivirüs proğramıydı ücretsiz lisansı paylaşmanız çok işime yarıcak teşekkür ederim.

 3. Kaspersky’in üstüne antivirus programı tanımam. Alternatifi ise Norton.

 4. Bilgilendirme için teşekkür ederim, Antivirüs proğramıydı ücretsiz lisansı paylaşmanız çok işime yarıcak.

 5. Beylikdüzü Su tesisatçısı

  siteniz çok güzel olmuş çalışmalar gayet başarılı emeğinize sağlık

 6. Ücretsiz linsanli süper paylaşım. Çok saolun hoçam emegine sağlık

 7. WebRoot en iyisidir bence hemde ücretsiz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status