Ucuz Domain 2017

Bu yazıma başlamadan önce Türkiye’de faaliyette olan Domain firmalarından Domain almanızı öneriyorum. Çünkü yabancı firmalarda çoğunlukla sorun çıkıyor ve sorun çıkmaması için yeterince seviyede ingilizce bilmeniz gerekiyor. Bu yüzden Türkiye’de yabancı firmaların yaptığı Domain kampanyaları daha fazla ilgi görüyor. Bu yazımız da sizlere bazı yabancı Ucuz Domain kayıt imkanı sağlayan yabancı firmalardan söz edeceğim.

Ucuz Domain İmkanı Sağlayan Alman Firması Strato’da .COM Uzantılı Domain 0.96$

Türkiye piyasasına geçtiğimiz dönemlerde yeni yeni giriş yapan Strato firması .COM uzantılı Domain kayıtların da ilk yıl 0.96$ alan adı REG (kayıt) imkanı sunmaktadır. Ayrıca kaydettiğiniz .COM uzantılı Domainin yanında Strato firması küçük bir hosting paketini de hediye vermektedir. Türkiye’de binlerce Domain alınan bu firmaya yorumlar kötü derecede yorumların olması Firmanın kural ve şartlarını incelemeden geçtikleri için oluşmaktadır. Firma sadece bu fiyata kayıt edilen aldığınız Domainleri Nameserver yönlendirmesi yapmanız için Strato firması üzerinden Hosting almanız gerekmektedir. Yine de Hosting almasanız da AA+ Kaydından Hosting firmanızın İP adresini giriş yaparak Hosting yönlendirmesi yapabilirsiniz. Firma şu dönemlerde Türkiye’de ciddi yatırımlar yaparak, canlı destek sistemine de yeni Türk Müşteri temsilcileri almaktadır. Strato’da çalışan Türk Müşteri temsilcileri şuanlık 2-3 kişidir. Sorun yaşayan Türk müşterilerini, telefonla arayarak yardım da etmektedirler. Çoğu müşteri firmayı kötülese de Firma elinden gelen ilgiyi göstermeye çalışıyor.

Ucuz Domain İsteyenlerin Yardımına GoDaddy Koşuyor!

Çok mantıklı bir başlık kullandım. Ucuz Domain için tercih edilen ilk domain firmalarından birisi GoDaddy hatta Domain piyasanda yerli, yabancı 13 Milyon müşteri potansiyeline ulaşan GoDaddy Dünya’da en çok barındırılan tek firma olma özelliği ile bu güveni müşterilerine kazandırıyor. Domain piyasasın da özellikle Türkiye’de çok güzel kampanyalarla insanların ilgisini çeken GoDaddy firmasının Türkiye’de yüzlerce sitede reklamlarıda yayımlanıyor. GoDaddy 2017 yılında şuanda güncel kampanyalar düzenliyor. COM uzantılı Domaini 2,20 TL gibi çok ucuz bir rakama .COM uzantılı bir Domain sahibi olabilirsiniz.

1 And 1 2,87 TL’den Başlayan Fiyatlarla Alan Adınızı Hemen Kayıt Edebilirsiniz!

Türkiye piyasasında Domain kayıt ederken tercih edebileceğiniz Ucuz Domain imkanı sağlayan firmalarından biriside 1 And 1! Hizmet alanların %80’ı bu firmadan aldığı hizmetten memnun kalmıyor. Bunlardan en çok nedeni 1 And 1’den alınan Domainler de kart bilgilerini girdiğimiz zaman izinsiz para çekmesi gibi bir çok sorun yaşıyor müşteriler. Firma Türkiye’de herhangi bir destek vermediği için sadece destek almanız için iyi ingilizce bilmeniz gerekiyor. Destek talepleriniz Türkçe yanıtlanmıyor. Müşteri şikayetleri nedeniyle tercih edilmese de büyük bir kısım 1 And 1’i tercih etmese de bir kısım müşteri de firmadan gayet memnun olduğunu dile getiriyor.

Her Perşembe Name.com İndirim Çılğınlığı Sürüyor!

Name Firmasının her perşembe günlerin de düzenlediği muhteşem kampanyalar var. Her perşembe günü Domainler de büyük indirimler uygulayan Name.com firması sınırlı şekilde kampanyalar düzenlemektedir. Bundan 4-5 ay önce .COM, NET, ORG uzantılarını 0.99$ gibi çok uygun bir rakamda kampanya düzenleyen Name Firmasından şahsen yararlanmıştım. Firma çok güvenilir olduğu için tercih ettiğim Domain firmalarının başında geliyor.

XYZ Uzantılı Domain Hostinger’de Sadece 2,95 TL!

Hep yabancı firmaların düzenlediği kampanyalardan konuşmak yerine birde Türk firması ekleyerek bu yazımıza son vermek istedik. Hostinger’in düzenlediği kampanya da .XYZ uzantılı Domain sadece 2,95 TL gibi çok uygun bir fiyata Ucuz Domain kayıt imkanı sağlıyor. Türkiye’de çok nadiren kampanyalara rastladığımız için Türk firmaların düzenlediği Ucuz Domain kampanyalarından gerçekten bahsetmek isterdim. Fakat sanırım bizim Hosting firmalarında ”hep kendime kazanayım, hep kendime” gibi bir düzen kurulmuş konumda bu yüzden bu yazımıza noktayı koyuyoruz.

1 Comment

Add a Comment
  1. Kampanyalar için teşekkürler yeni projeler için alınabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status