Ucuz Oyun Alabileceğiniz Siteler

steam ucuz oyun alınacak sitelerOrjinal oyun oynamak için en çok kullanılan servis steam ‘dir. Steam ‘den ucuz oyun almak ve ya internetten ucuz oyun almak için bir kaç site önereceğim. Bu sitelerin arasında kendi deneyimlediğim sitelerde bulunmakta. Ben genel olarak global sitelerden bahsedeceğim oyunfor, bynogame, playstore gibi Türk siteleri de var ama onlar da zaten dediğim sitelerle aynı mantıktaki siteler.

G2a üzerinden ucuz oyun almak

G2a sitesini hemen hemen herkes bilir. Bütün satıcılar tarafından kullanılabilen bir sitedir. Oyun alırken dikkat etmeniz gereken şey satıcının referans sayısının yüksek olmasıdır. Yüksek satıcılardan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Steam oyunlarından bölge kiliti olmamasına dikkat edin. Global olan oyunları almaya özen gösterin. Bazı stream yapan kişilerin kodları ile daha ucuza da alabilirsiniz. Hafta sonları büyük indirimleri oluyor.

Kinguin üzerinden ucuz oyun almak

Ucuz oyunlarda listede mutlaka olması gereken bir site, belirli zamanlarda büyük indirimler yapıyor. Bir dönem çok tercih edilen ama daha sonradan Türkiye kullanıcısı tarafından fazla reklamı yapılmayan bir site. Bunun nedeni yayıncılardan kaynaklanıyor. Aslında düzgün işini iyi yapan bir site.Ayrıca pvp server oyunları için de para çekebilirsiniz. Aynı g2a gibi satıcıların pozitif yorumlarına dikkat edin ve bölge kiliti olmamasına bakın. Bazı anlaşmalı yayıncıların kodları ile oyunları daha da ucuza almanız mümkün.

Humblebundle ile ucuz oyun almak

Bu site bir bundle sitesi hatta bundle sitelerinin en büyüğü denilebilir. Sitede 2 tip var bunlar aylık ve flash bundle şeklinde. Aylık abone olarak o ay çıkan oyunları sadece 12 dolara alabilirsiniz. Ben genelde haftalık olan flash bundle diye nitelendirdiğim kampanyalardan yararlanmayı tercih ediyorum. Bunlar 3 kısımdan oluşuyor ve ilk kısım büyük ihtimalle 3-4 oyun arası içeriyor ve 1 dolar oluyor. Sonraki 2. kısım ise 4-6 dolar arası oluyor ve birinci kısımı da içeriyor. Son ve 3. kısım ise bütün oyunları içeriyor toplamda 10 civarı bir oyun oluyor ve en son kısımdaki oyun gerçekten büyük paranın hakkını veren bir oyun oluyor. Bu kısımda genellikle 15 dolar bazende 10 dolar oluyor. Steamden oyun almadan önce bu sitelere bir göz atmanızı öneririm. Steamde büyük bir indirim dönemi yakalamadıysanız muhakkak daha ucuza oyunu alacağınızı söyleyebilirim. Bu liste daha ilerleyen zamanlarda geliştirilecektir. Hepsini bir yazıda söylemek istemedim güzel bir liste haline getirmek istiyorum. İlk başta sektörün önde gelen sitelerinden bahsetmek istedim. Dediğim gibi Türk sitelerde var ama onlarda genelde buradaki mantıkla aynı.

Nuuvem ile oyun almak

Bu sitelere ek olarak nuuvem diye bir brezilya sitesi var. Bu siteden vpn ile oyun almak ve steame işletmek mümkün. Bir çok sitede anlatımı var ama illegal bir yol olduğu için ben anlatmak istemiyorum. Merak edenler olabilir diye burada söylüyorum. Sonuçta indirimli ürün almak isteyen insanlarınız ve bazılarımız illegal yolları da tercih edebilirler.

Updated: 3 Ocak 2017 — 23:04

3 Comments

Add a Comment
  1. Ben ttnetin playstore adlı sitesinden alıyorum gayet memnunum oradan alabilirsiniz. Ara sıra kampanyalar çıkıyor.

  2. merhabalar arkadaşlar bu steamdan oyun nasıl indiriloyor gerçketen merak ediyorum oyun yeni yeni oynamaya başladım ben yükleme filan nasıl yapılıyor kolaymı ne yapmak gerekiyor bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekkürler. bu güzel yazınız içinde.

  3. Ucuz oyun bulmak nehirde altın bulmak gibi artık kesinlikle birileri haber vermeli bu konuda, özellikle yeni oyunları ucuza almak imkansız gibi teşekkürler paylaşım için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status