Vodafone Faturasız 3gb İnternet Tarifesi 19 Lira

vodafone internet tarifesi

vodafone internet kampanyası

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile cep telefonlarını internetsiz kullanamaz olduk. Bu duruma kayıtsız kalmayan gsm operatörleri yeni kampanyaları ile müşterilerini memnun etmeye çalışıyorlar. vodafone kampanyaları 2016 yılında da devam etmekte.herkese mesajla bildiriyorlar fakat her mesajda farklı vaatlerde bulunuyorlar onun için gelen 3 farklı mesajı tek tek aktaracağım size. Mevut tarifeniz varsa bu işlem ile vodafone tarife değiştirme yapmanızda mümkün. Bu yöntemler sadece vodafone faturasız hatlarda kullanılabilir.

MEGA3GB vodafone tarifesi

Burada sadece 19 liraya 3 gb internet 1000 her yöne sms ve 600 her yöne dakika veriyor. Çok güzel bir tarife bu mesaj gelenler kaçırmamalı bence. Mesaj gelenlerin mesajı MEGA3GB yazarak cevaplaması yeterli.

MEGA19 Vodafone tarifesi

Bu pakette de yine 19 liraya 3 gb internet 1000 her yöne sms ve diğerinden farklı olarak 500 her yöne dakika veriyor. MEGA19 yazarak gelen mesajı cevaplamanız yeterli. Bence 100 dk o kadar önemli değil kullanabilirsiniz. Ek olarak bu tarifelerde dakika harici vodafone doldur özelliği mevcuttur sadece 10 lira. Doldur ile 3 gb internetinizi aldıktan sonra OZET yazarak 7000 e ücretsiz mesaj atıp ne kadar internetiniz kaldığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca BFIRSAT1GB yazarak 3636 ya gönderirseniz sadece 5 liraya 1 gb internet paketi alabilirsiniz. Bu fırsatlardan herkesin yararlanması için sosyal medyada bu yazımızı paylaşabilir ve herhangi bir sorunuz olduğunda konunun altında çekinmeden sorabilirsiniz.

3 Comments

Add a Comment
  1. Fiyat performans oranı en yüksek operatör kesinlikle vodafone 🙂

  2. Ali Rıza Kemal

    amman deyim bu operatöre bulaşmayın. dinlen dinlen kaç. adama kullanmadığı faturayı ödetiyorlar.

  3. Mega19 a geçmek istiyorum ama deniyorum deniyorum olmuyor yardım edermisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status