Vodafone’dan Kış Kampanyası

Vodafone da Kış Kampanyası

Uzun yıllardır iletişim sektöründe hizmet veren ve oldukça geniş bir müşteri potansiyeline sahip vodafone her dönem yaptığı cazip kampanyalara vodafone kış kampanyasını da dahil ediyor.

Yaz kış fark etmeden her zaman müşterilerinin iletişimini engellememek ve internetten oldukça sık faydalanmak için; yenilenen kampanyalarda vodafone kış kampanyası öne çıkıyor.

Genelde kış mevsimi boyunca insanların evinde kalıyor olması ve bu süre içinde internet ve dakikaya daha çok ihtiyaç duyduğunu düşündüğümüz de bu konuda vodafone kampanyasını değerlendirmek gerekiyor.

İlk 3 Ay Vodafone dan

Önceliği her zaman memnuiyet olan iletişim devi yine bu son kampanyalarından olan; kış kampanyası ile müşterilerini oldukça memnun edecek gibi gözüküyor.

Vodafonesüpernet farkıyla ortaya çıkan bu kampanya ile kış boyunca evinizde sorunsuzca internet keyfinizi sürebilir ve bunun yanında ilk 3 ay boyunca faturanızı siz değil sizin yerinize vodafone öder. Sadece kısaca başvuru formu doldurarak veya müşteri hizmetleri aracılığıyla başvuruda bulunarak ilk 3 ayı ücretsiz olan bu muhteşem kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status