ZUBİZU Mobil Ödeme Shell’de

ZUBİZU Mobil Ödeme Shell'de inmeden öde

ZUBİZU Mobil Ödeme

ZUBİZU uygulaması ile shell istasyonlarında aracınızdan inmeden ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınızı ve araç plakası bilgilerinizi ZUBİZU ‘ya kaydedin ve anlaşmalı shell istasyonlarında yapacağınız alışveriş sonrası aranızdan inmeden mobil ödeme ile ödemenizi yapın. Telefonunuza indirdiğiniz ZUBİZU uygulamasını açın ve shell kampanyasına katılma talimatı verin. Kampanyaya katıldıktan sonra kredi kartınızı sisteme tanımlatmanız gerekmektedir.

ZUBİZU ‘ya Nasıl Kayıt Olunur?

 

ZUBİZU ile nasıl mobil ödeme yapılır

ZUBİZU ile İnmeden Öde

Yakıt alımından önce istasyon görevlisine ZUBİZU mobil ödeme kullanacağınızı söylemeniz gerekmektedir. Bu işlemler sırasında ZUBİZU uygulaması açık olmalıdır. Telefonunuza gelecek olan 3D güvenlik adımını tamamlamanız gerekmektedir. Akaryakıt buharından kaynaklanabilecek tehlikelere karşı market ve araç içi haricinde telefonunuzu kullanmanızı önermeyiz.

ZUBİZU Hangi İstasyonlarda Geçerli?

ZUBİZU uygulamasının hangi istasyonlarda geçerli olduğunu öğrenmek için uygulamanın içerisindeki ilgili bölüme bakabilirsiniz. Genel olarak illeri sıralamak gerekirse İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Samsun, Muğla, Gaziantep, Antalya ve Manisa illerinde geçerli. Daha önceden bahsettiğimiz Paycell Mobil Ödeme uygulamasına göre daha geniş bir istasyon ağı var. Her iki uygulamanın da kendisine göre artıları mevcut. Daha önceden de bahsettiğimiz gibi bu tip uygulamalar çocuklu kişiler için daha iyi oluyor. Aracınızda ödeme yaparken çocuğunuz araç içinde yalnız kalmamış oluyor. Ayrıca yaşlılar ve engelli vatandaşlarımız için de büyük bir hizmet olarak görmekteyim.Tekrar hatırlatma gereği duyuyoruz. Bu tip uygulamaları benzinlik içerisinde kullanırken çok dikkatli olmalısınız. Bilindiği üzere benzinliklerde telefon kullanılması yasaktır. Özellikle yakıt ikmali yapılırken yakıt buharından kaynaklanabilecek durumlar için telefonunuzu sadece araç içinde kullanmalısınız. Zaten bu uygulamanın amacı aracınızdan inmeden her şeyi halletmenizi sağlamaktır. Diğer durumlarda ise markette telefonunuzu kullanabilirsiniz. ZUBİZU ‘yu sadece yakıt alımlarında kullanabilirsiniz ve yakıt alımları ZUBİZU uygulamasına kayıt ettiğiniz plaka için geçerli olmalıdır. Diğer alışverişleriniz ve ya başka plaka ile yaptığınız yakıt alımları geçerli olmaz. Ödeme işlemi boyunca ZUBİZU açık olmalıdır ve gelen bildirimlere anlık cevap verebilmeniz için bildirimlerinde açık olması gerekmektedir. Kampanya 31 aralık 2017 ‘ye kadar geçerli olup her bir kullanıcı için sadece 1 plaka limiti vardır. Shell ve ZUBİZU uygulamanın maddelerini değiştirme ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutar.

Updated: 3 Ocak 2017 — 16:28

1 Comment

Add a Comment
  1. Çok yardımcı bir yazı olmuş teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SonKampanyalar © 2016 - Site Haritası - DMCA.com Protection Status